Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Дивовижні напівпрозорі натяжні стелі з підсвічуванням

Завоювавши лідерство в стельовому покритті, дизайнери по натяжним стелям стали дуже активно застосовувати нові технології і прийоми оформлення цих стель. Фахівці компанії «Леруа», які вже багато років зайняті встановленням натяжних стель в Києві, підтверджують, що сьогодні вже важко здивувати простими рівними полотнами глянсової або матової фактури. Тому на ринку натяжних стель з'явилися оригінальні і зовсім не складні в процесі монтажу технології натяжних стель. Одним з таких унікальних покриттів є напівпрозорі полотна, виготовлені з полівінілхлориду.

напівпрозорі натяжні стелі

Насамперед, вони відповідають всім якостям вінілового полотна, міцні, еластичні, утримують вологу, легко миються, не вбирають запаху. Крім цих параметрів якості напівпрозорі натяжні полотна мають свої індивідуальні особливості, з допомогою яких можна створити просто унікальні дизайнерські шедеври. Насамперед, це дуже тонке полотно, воно тонше сатиновою та матової плівки. Напівпрозорі натяжні полотна можуть з легкістю пропускати вмонтоване з допомогою світлодіодних стрічок освітлення. Створюючи подібні конструкції можна отримати не лише гарний, а просто фантастично унікальний інтер'єр. Важливою особливістю прозорих покриттів є і те, що колір їх поверхні не може бути темним. Насамперед, тому, що світло погано проходить крізь темні відтінки полотна.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

А ще й тому, що маючи обмежену площу, напівпрозорі полотна найчастіше встановлюються в першому рівні багаторівневих конструкцій стелі.

напівпрозорі натяжні стелі

 

Ці особливості ні скільки не применшують достоїнства натяжних стель, не псують їхній зовнішній вигляд. Дизайнери нашої компанії, з допомогою багато рівневих натяжних стель, можуть створити в приміщенні дуже оригінальне оформлення, що відповідає певному стилю. При необхідності такий стеля візуально зможе розділити кімнату на частини, які мають різне функціональне призначення. Використовуючи різні відтінки та завдяки підсвічуванню, з'явилася можливість створення різних колірних композицій. Кілька варіантів натяжних стель з підсвічуванням

1. З підсвічуванням блакитного кольору.

Використовуючи напівпрозоре натяжний полотно блакитного відтінку можна отримати прекрасне оформлення стелі приміщень пов'язаних з водою, у ванній кімнаті, басейні. Але найбільш ефективно і привабливо виглядає блакитний натяжна стеля в стилі мінімалізм. Приміщення, завдяки стелі просто перетворюється, стає схожим на справжній космічний корабель, який в будь-який момент може злетіти. Напівпрозоре блакитне полотно з підсвічуванням в такому стилі дуже підходить до вітальні, на кухні, і навіть в спальну кімнату. Така стеля добре поєднується з білим матовим відтінком, зі світло-зеленим або синім відтінком, з гладкими та обтічними формами інтер'єру, де присутня зовсім трохи аксесуарів. Теплі кольори тут не підходять.

2. З підсвічуванням білого кольору.

Це класичний варіант напівпрозорого білого натяжної стелі, який дуже часто використовується не тільки в житлових будинках та квартирах, але і в солідних офісах, магазинах, салонах краси та інших закладах. Така натяжна стеля більшою мірою поєднується з багатьма сучасними стилістичними оформлення. Напівпрозоре біле натяжний полотно виглядає зовсім не помітним, тому не вимагає певних аксесуарів і підбору кольорової гами.

3. З підсвічуванням зеленого кольору.

Напівпрозоре натяжний полотно з зеленою або салатового підсвічуванням найбільше підходить до інтер'єру кухні, їдальні або ванної кімнати. Так на кухні, де готується їжа, в стилі мінімалізм, можна зробити інтер'єр дуже свіжим та привабливим. Білі та блакитні відтінки меблів гармонійно контрастувати на фоні загальної світлої колірної гами. На першому рівні натяжної стелі можна встановити напівпрозоре полотно, глянцева і матове полотно білого відтінку підійде на наступному рівні. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.