Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Методи кріплення натяжних стель

В даний час вже ні для кого не є секретом те, що сучасний натяжна стеля став лідером стельових оздоблювальних технологій. Натяжна стеля, акумулювавши в собі найновіші та оригінальні технічні та технологічні рішення, дає можливість на багато років забути про ремонт стельового покриття. Натяжної стелі не страшна природна усадка, тріщини під час перепланування квартир в багатоповерхових будинках, що популярно стало, особливо в даний час.

 

Методи кріплення натяжних стель

Оригінальні методи кріплення натяжних стель дають можливість перерозподіляти внутрішнє напруження полотна так, що поверхня стелі зберігає свій первісний ідеально рівний вигляд. Натягнуте у каркасі полотно не провисає і не деформується, його зручно та швидко встановлювати завдяки розробленим методам кріплення. Фахівці компанії «Леруа», яка вже багато років займається монтажем натяжних стель в Києві, познайомлять своїх потенційних клієнтів з установкою цих дивовижних стель. Існують два методу кріплення натяжних стель, гарпунний і без гарпунний, а їх установка може бути з нагріванням і без нагрівання.

кріплення натяжних стель

Метод кріплення натяжних стель за допомогою гарпуна передбачає використання вінілової кромки привареній до периметру вінілового полотна. У поперечному розрізі гарпун схожий на своєрідний гачок. В пазу монтажного багета для нього передбачено з відповідною конфігурацією, місце. Як і всі оригінальна ідея зовсім проста. За всіма напрямами роблять полотно на 7% менше базового стелі, в температурних межах житлових приміщень це якраз оптимальна величина, що забезпечує постійне натяг полотна. Розгортаючи та розвішуючи у каркасі плівку, яку прогрівають газової теплової гарматою до +70С.

При такій температурі полотно плівки збільшується настільки, що можна заклацнути гарпун в багеті спеціальною лопаткою або шпателем. Остигаючи, стельове полотно натягується із зусиллям до 70 кг на погонний метр. Невеликий технологічний зазор, який залишається після установки маскується декоративним плінтусом. Такий метод установки натяжної полотна дає можливість, у разі потреби легко демонтувати його, а потім знову встановити на місце. Це буває, коли треба замінити світлодіодну стрічку або лампочку, при затопленні злити воду і просушити полотно. Кріплення натяжних стель гарпунным методом має єдиний недолік, вартість роботи фабричної мануфактури відносно висока. Адже полотно необхідно не тільки без помилок викроїти з кількох відрізів, але і по периметру приварити до нього вініловий гарпун. Але кілька десятиліть експлуатації незмінного натяжної стелі повністю перекриють цей недолік.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Другий метод кріплення натяжних стель безарпунный має кілька технологій, застосовні як до плівкових, так і тканинним натяжним стелям. Загальним у всіх технологій є те, що для фіксації полотна у каркасі конструкції використовуються фіксуючі пристосування, які дають можливість при первинній установці тільки простягнути матеріал в паз багета. Утримується полотно штапиком, клином або кулачком. Від цих назв і розрізняють системи кріплення натяжних стель, штапиковую, клинову, кулачкову і клипсовую систему.

Тут стельове полотно не треба обробляти на фабриці. Тканинне полотно просто підбирають відповідної ширини і відрізають його з запасом в довжину. Вінілову плівку з кількох відрізів зварюють так, щоб залишався запас в довжину та ширину.

Враспор всередину профілю вставляється штапик, який і утримує полотно, чим сильніше напруження, тим міцніше тримається полотно. Майстри нашої компанії запевняють, що при роботі зі штапіком необхідна певна вправність. В клиновий системі замість штапика в багетні паз туго вставляється клин. Два затиску є в профілі для кулачкового способу, один з яких рухливий, працює як пружина. Кулачковий спосіб дуже підходить в малогабаритні приміщення, типу хрущовок. Він забирає всього один сантиметр висоти, і призначений для стелі площею не більше 20 кв. метрів.

Головним недоліком безгарпунного способу кріплення натяжних стель є те, що в принципі не можна демонтувати полотно. При установці матеріал простягається в паз, натягують і фіксується. Краї вінілового полотна в процесі монтажу прогрівають, найчастіше будівельним феном, замість газової гармати. Після остаточної установки полотна його залишки обрізають та декорують планкою, що залишився невеликий зазор. Тому, якщо треба буде частково або повністю витягти полотно, то багет доведеться розтискати, а клин, штапик витягати. Полотно, звичайно ж, деформується, і тканинне полотно повторно встановити не вдасться. Краї плівки ПВХ нагріваючи можна розтягнути до розмірів, достатніх для протягування в паз. Її можна повторно використовувати. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.