Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі в інтер'єрі квартири

У минулому столітті стеля в дизайні інтер'єру приміщень в більшості випадків грав роль невидимки, він повинен був, як менше звертати на себе уваги. З появою нової технології стельового покриття, натяжних стель ситуація в дизайні інтер'єру приміщення кардинально змінилася. Натяжна стеля в даний час став грати в інтер'єрі будь-якого приміщення мало не головну роль. І це зовсім не залежить від вибору стилю, адже багато хто з нас не дуже розбираються в дизайнерських премудрості, але це анітрохи не вплинуло на створення красивих та функціональних квартир та інших приміщень.

Натяжні стелі в дизайні квартири

З'явився стиль, який об'єднав, здавалося б, не об'єднані речі, сучасна техніка і старовинні меблі, домашній затишок та функціональний відсік орбітальної космічної станції. Називається він «ф'южн», що в перекладі з англійської fusion означає злиття. Завдяки натяжним стелям більшість наших сучасників проживають у досить стильних квартирах. Натяжні стельові покриття можна побачити у фірмових магазинах, в розкішних залах ресторанів, в успішних офісах.

Фахівці компанії «Леруа» займаючись встановленням натяжних стель в Києві, неодноразово наголошують про тих надзвичайних властивості натяжних стель, якими вони володіють. Насамперед, декоративні якості натяжної полотна, які можуть бути тканинними та плівковими. Тканинне полотно з-за високої вартості матеріалу дуже рідко зустрічається у звичайній квартирі. До того ж тканинні полотна мають не великий вибір фактур і забарвлень, а використання фотодруку на полотні, робить полотно ще дорожче. Не представляє ніякої практичної цінності в умовах житлової квартири і відмінна морозостійкість тканинного матеріалу.

натяжні стелі в дизайні

Лідером стельового покриття в київських міських квартирах, безумовно, є вінілова плівка. Вона має великий вибір фактур і забарвлень. Плівка ПВХ може бути глянсовою, матовою, сатиновою, замшевої і напівпрозорим полотном, яке може бути своєрідним екраном для стельової підсвічування. Установка самої простої конструкції натяжної стелі зменшить висоту, всього на три сантиметри, що дає можливість навіть у самих мало габаритних квартирах, монтувати такі стелі. Самим вдалим вибором в невеликі приміщення, типу хрущовок, буде глянцевий блискучий натяжна стеля.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Відображаючи всю обстановку кімнати, стіни, підлога, меблі, віконний отвір такий стеля візуально збільшує простір, робить приміщення вище і світліше. Дизайнери нашої компанії зможуть допомогти у виборі плівки такого кольору, щоб відображення на стелі виглядали максимально органічно. Тут рішення можуть бути найнесподіванішими. У ванній кімнаті чорна стеля, незвично, але дуже оригінально, а головне, більш ніж ефектно. Так на чорному тлі стелі відображається візерунок настінної плитки, блискучий фаянс сантехніки, хром змішувачів. Здається картина космічної глибини. Не випробовуючи долю можна встановити в невеликому приміщенні глянсовий натяжна стеля світло-бежевого або зовсім білого кольору, тобто найбільш універсальних кольорів. Це буде виглядати не зовсім концептуально, але цілком акуратно та стильно.

В тих приміщеннях, де висота дозволяє, наші майстри зможуть встановити дворівневу конструкцію, яка поділить, наприклад, кімнату на функціональні зони. Так, у кухні, вона підкреслить розташування обіднього столу, вітальні, місця для відпочинку, а в спальній кімнаті приліжкову зону. Найчастіше, підбираються рівні різного забарвлення, робиться автономне освітлення, а іноді та підсвічування для кожної функціональної зони. Вартість натяжної стелі може здатися комусь високою. Але з огляду на 15 років гарантованого європейської якості експлуатації, то таке стельове покриття себе виправдовує. Тим більше, що фактично натяжні стелі прослужать набагато більше цього терміну. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.