Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як вибрати якісну натяжну стелю?

В компанію «Леруа» часто надходять дзвінки з питаннями про натяжних стелях, яка фактура полотна краще всього підходить в дане приміщення, який відтінок вибрати білий, блакитний, вишневий, червоний або чорний. У багатьох клієнтів виникають питання з приводу конструкції і освітлення натяжної стелі. Зараз наші фахівці постараються коротко ознайомити всіх бажаючих про найбільш важливих аспектах натяжних стель. І так, конструкція натяжної стелі така, що його практично можна встановити в будь-якому приміщенні. Каркас та натяжний полотно, от і вся конструкція цього стельового покриття.

вибрати якісний натяжна стеля

Не менше півтора сантиметрів, складають технологічний зазор між натяжною стелею та несучим перекриттям. Така втрата висоти візуально зовсім непомітна, тому навіть в приміщеннях з висотою до 2,50 метра, наприклад в хрущовці можна встановити сучасні конструкції натяжної стелі.

При грамотному підході до вибору матеріалу та забарвлення приміщення візуально стане більш високим і просторим. Однорівневий натяжна стеля можна встановити і самостійно, вивчивши добре способи кріплення натяжного полотна, підготувавши потрібне обладнання та інструмент. Найпоширенішим способом є кріплення за допомогою гарпуна. Для цього в фабричних умовах плівкове полотно викроюється і зшивається на верстаті ТВЧ.

Розмір такого полотна повинен бути приблизно на 7% менше, базової стелі. Встановлюючи, вінілову плівку розігрівають тепловою гарматою, після чого вона стає дуже еластичним і значно збільшується в розмірах. Це дає можливість встановити її в монтажний багет з допомогою гарпуна, привареними по краях полотна. Натяжна стеля, встановлений гарпунным способом, при необхідності можна легко демонтувати, а потім знову встановити назад. Це особливо актуально для квартир у багатоповерхових будинках, де може статися затоплення з верхніх поверхів, а після зливу води та просушування полотна його повертають на колишнє місце. Необхідність демонтажу натяжної полотна іноді виникає при ремонті освітлення або зміну підсвічування.

натяжна стеля

Гарпунний спосіб кріплення натяжної стелі вимагає багато роботи фабричної мануфактури, тому це самий дорогий, але він себе виправдовує. Така стеля може простояти кілька десятиліть у відмінному стані. Найпоширенішим стельовим матеріалом натяжної стелі є полівінілхлоридна плівка. Перш за все, вартість плівки ПВХ набагато менше нитки полотна з поліестеру. Наша компанія використовує тільки високоякісну вінілову плівку європейського виробництва. Вінілова плівка в декоративному плані більш приваблива, ніж тканинне полотно. По своїй фактурі плівка може бути матовою, глянсовою, сатиновою, напівпрозорої, рукоділля, металік, замшевої. Великий асортимент кольорової гами, кількість кольорів плівки налічує понад 200 відтінків.

Найбільш високим попитом за традицією користуються світлі натяжні полотна, білі, світло-блакитні, персикові. У поєднанні зі світлими відтінками часто використовуються темні та яскраві кольори. Якщо кілька років тому, як стверджують наші фахівці, лідером продажу були натяжні стелі білої матової фактури, то в даний час все більше шанувальників мають глянцеві полотна. Ті замовники, які віддають перевагу строгий класичний стиль в своєму приміщенні встановлюють білі матові натяжні стелі. Дизайнери нашої компанії рекомендують глянсове полотно в стандартні квартири, яке виглядає значно ефектніше.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

При цьому необхідно правильно враховувати всю колірну палітру обстановки, щоб домогтися того, що приміщення візуально стане більш просторим і високим. Особливо успішно це підходить до малогабаритним квартирам типу хрущовок. Глянець нейтральних світлих відтінків, білі, світло-жовті, персиковий, світло-бежеві, слонової кістки зробить приміщення набагато просторіше та більш висока. Незабутнє враження дасть, і рішення встановити в звичайну ванну кімнату абсолютно чорний дзеркальна стеля. На ньому до космічних висот відіб'ється біла сантехніка, кахельна плитка, блискучі змішувачі та підлогу. І чим темніше глянець, тим буде візуально вище приміщення. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.