Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Оригінальні глянсові натяжні стелі в інтер'єрі

За роки своєї роботи, встановлення натяжних стель в Києві, фахівці компанії «Леруа» не перестають дивуватися їх красі. Цей стельовий варіант обробки став самим затребуваним та перспективним, заслужено здобув загальне визнання у жителів нашого міста. Особливо великою популярністю користуються вінілові глянсові натяжні стелі. Рівна блискуча поверхня, що відбиває промені ранкового сонця, що може бути кращого в міській квартирі.

глянсові натяжні стелі

Глянсове натяжний полотно - це один з видів фактури плівкового матеріалу, виготовленого з полівінілхлориду. Структура вінілового полотна дуже міцна та еластична, яка має не лише функцію, що декорує, але виконує безліч захисних функцій. Вініловий матеріал не горить на відкритому вогні, він може тільки плавиться, але головне достоїнство глянсового покриття полягає в тому, що йому не страшна підвищена вологість, і воно може тривалий час утримувати воду. Завдяки цим показникам глянсові натяжні полотна найчастіше, порівняно з іншими варіантами, встановлюють у ванних кімнатах, басейнах. З боку дизайнерського питання, то глянсові натяжні стелі чудово справляються з приховуванням великої кількості всіляких проводів, а також з декоруванням нерівностей штукатурки. Глянсові натяжні стелі можна встановлювати як однорівневі, багаторівневі та об'ємні, створені у вигляді певних форм. Наші дизайнери познайомлять своїх потенційних клієнтів детальніше з кожним варіантом цього покриття. Однорівневі глянсові натяжні стелі.

В невеликих квартирах у багатоповерхових будинках старих будівель, де кожен сантиметр висоти стелі на рахунку, великим і беззаперечною перевагою буде те, що така стеля майже непомітно зменшує висоту самого приміщення. Глянсові натяжні стелі чудово виглядають в житлових кімнатах, починаючи від передпокою, і закінчуючи кухнею або робочим кабінетом. Для тих клієнтів, які бажають створити в своєму житлі не тільки затишну атмосферу, але і оригінальну обстановку, є багато варіантів для однорівневої стелі фотодруку. Так, наприклад, у вітальні можна створити зображення цілих природних пейзажів, береги річки, фотографіях лісу, затишного сільського пейзажу або куточок тропічного острова. У ванну кімнату просто унікально підійдуть підводні простори, морські пейзажі, дельфіни, зображення величезних водоспадів.

 

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Але, не варто думати, що якщо стелі мають лише один рівень, але вони від цього стають менш привабливими або затребуваними. Навпаки, в даному випадку можна придумати набагато більше варіантів тієї ж фотодруку, створюючи в кімнаті не тільки затишним, але і оригінальну обстановку. Наприклад, у вітальні або ванній кімнаті на глянсовому полотні можна створити зображення цілих природних пейзажів або справжніх художніх картин. У ванній просто унікально будуть виглядати підводні простори, дельфіни, вітрильні кораблі, морські пейзажі або зображення величезних водоспадів. У вітальні можна зупинитися на фотографіях ліси, береги річки, тропічного острова або затишного сільського пейзажу. Такі полотна можна вдало поєднувати з різного роду освітленням.

Багаторівневі глянсові натяжні стелі

Багаторівневі глянсові натяжні стелі

В даному випадку спектр житлових приміщень, в яких можна було б використовувати такий варіант, значно зменшується, зате збільшуються можливості у комбінуванні не тільки відтінків натяжних полотен, але і їх різних фактур. Складно сказати, як давно виникла ідея створити саме такі конструкції, і які стадії свого становлення проходила дана технологія. Але, можна з упевненістю відзначити, що ті варіанти, які ми маємо на сьогоднішній день, є просто чудовим зразком людського генія.

Багаторівневі глянсові натяжні стелі в інтер'єрі можуть створюватися в залежності від призначення певного оформлюваного простору, його розміру, дизайнерського стилю, загального задуму та багатьох інших, не менш важливих, факторів, які визначають зовнішній вигляд такого натяжної стелі. Наприклад, можна згадати кілька варіантів оформлення дитячих кімнат. У них відкривається великий простір для творчості. У кімнаті для дівчинки добре буде виглядати варіант, коли на першому рівні використовується глянсове рожеве полотно, а на другому – персикове. Але вся оригінальність даної обробки полягає в тому, що другий рівень за своєю формою нагадує великий квітка, який як би розпускається на стелі.