Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Перламутрові натяжні стелі

У компанії «Леруа», яка вже багато років займається встановленням натяжних стель в Києві, серед безлічі стельового полотна є полотно з перловим блиском. Це легка фактура класу «люкс» плівки ПВХ має свою індивідуальну особливість, яка вимагає особливих інтер'єрів.

Відмінними рисами натяжних стель перламутр є те, що вони мають дуже незвичайну фактуру. На перший погляд це як простий сатин, в той же час фактура нагадує зернистий металік та дзеркальний глянець, а всі разом починає переливатися подібно шовку, як дорогоцінний перли грає в променях світла.

Перламутрові натяжні стелі

На відміну від лакових плівок перламутрові натяжні полотна мають відбивну здатність зовсім не велику, але зате їх блиск настільки ефектний, що навіть візуально розширює габарити приміщення.

Барвиста палітра вінілової плівки під перламутр невелика, як втім, і самого перлів, але зате виглядає це полотно набагато елегантніше і шляхетніше, ніж будь-багатобарвний глянець.

Фахівці нашої компанії відзначають, що, не дивлячись на найкрасивіший вид полотно, перламутр застосовується не часто. І не тільки тому, що його вартість висока, порівняно з іншими полотнами, але в більшій мірі за нього особливостей. Вінілова плівка перламутр неймовірно міцна, але маючи високу товщину, щільність і вага шов, якщо він знадобиться буде товстим та помітним. Якщо ширина приміщення не перевищує 320см, а саме таку ширину має полотно перламутру, то можна встановити однорівневий перламутровий стелю. При більшій ширині кімнати, щоб уникнути стиків встановлюються двох рівневі або багатоступінчасті стелі.

Застосування перламутрових плівок

У сучасному інтер'єрі, де присутні натуральні або штучні камені з блискучим металом чудово поєднуються перлинні полотна холодних тонів. Якщо це двох'ярусний стелю, то перламутровий рівень красиво виглядає в обрамленні плівки, глянцевою або матовою. У таких випадках зазвичай підкреслюють вставкою перламутрового полотна конкретну зону, наприклад, робочу, спальну, або якусь деталь інтер'єру, стіл, крісло, диван. Найчастіше перламутрові стелі встановлюються в житлових приміщеннях, на кухні, ванних, душових. Гармонуючи з викладеними глазурными плитками кахлю стінами та підлогою, блискуча поверхня перламутровою плівки стилізує приміщення, пов'язані з водою, як морську скарбницю або раковину перлини.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Приголомшливе якість підсвічування зсередини перламутрового вінілу робить такий красивий натяжна стеля бажаним у вітальнях і спальнях. Багатоярусний стелю з центральним рівнем з перламутру буде ефектно виглядати у великих приміщеннях. Перламутровий натяжна стеля підходить до багатьох стилів інтер'єру, головна умова тут, це те, що перламутр повинен бути в центрі дизайну, а інші елементи інтер'єру грамотно підібрані. Так в історичному стилі бароко, чудово впишеться бежевий перламутровий стеля, який дуже гармонує з шовковими тканинами портьєр і балдахінів і з витонченою позолоченими меблями. Встановлюючи перламутровий вініл в демонстраційних і банкетних залах, готелях і галереях, виставкових центрах можна домогтися незрівнянних результатів.

Освітлення перламутрового стелі

 

Перламутрове полотно розсіює світло по всій площині стелі, його мембрани не дають спрямованого на відображення. І якщо правильно підібрати освітлення, то стеля буде блищати і переливатися або м'яко бліковать. Будь-які типи світильників, які відповідають стандартним вимогам до приладів освітлення для вінілових плівок, підходять для перламутрових натяжних стель. Тут можна встановлювати лампи і точкові світильники з кристалами, світильники з безліччю кришталевих або скляних підвісок, за стельовими і міжрівневими підсвічуваннями. Головна умова у виборі приладу освітлення, щоб він добре розсіюючи світло, подсвечивал стелю. Тоді вся принадність перламутру розкриється в променях штучного сяйва. В залежності від ширини та висоти приміщення залежить розмір і форма світильника. У великих приміщеннях можна використовувати більш грандіозний світильник.

Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.