Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі з фотодруком в інтер'єрі нежитлових приміщень

Дизайнери компанії «Леруа», яка на ринку натяжних стель Києва перебуває вже багато років, з упевненістю відзначають, що технологія фотодруку на поверхні натяжних стель стає з кожним роком все більш розвиненою та високоякісною. В даний час це вже не маленьке зображення, а цілі картини і об'ємні візуальні ілюзії, які навіть складно відрізнити від справжніх картин. У цій невеликій статті наші фахівці ознайомлять своїх потенційних клієнтів з фотодруком на натяжних стелях в магазині, офісі, ресторані.

Фотодрук на натяжній стелі в інтер'єрі магазину

Щоб підібрати фотодрук на натяжній стелі магазину, перш за все, необхідно враховувати його спрямованість, які товари пропонує цей магазин покупцям, яка площа цього підприємства та наявність у ньому тематичних відділів. Так, гарною знахідкою буде фотодрук на натяжній стелі в магазині дитячих товарів. І мова йде не тільки про залучення уваги дітей, але фотодрук покаже хороший смак власників цього магазину, говорити про його статус.

Натяжні стелі з фотодруком в інтер'єрі нежитлових приміщень

На поверхні натяжної полотна даного приміщення оригінально буде виглядати зображення героїв популярних мультфільмів або герої популярних народних казок. Доповнюючи один одного, воно зможуть створити загальну дуже привабливу картину. Можна звичайно, не створюючи такий фотодруку, обмежитися маленькими малюночками, наприклад, квітів, веселки або мотивами космосу.

Для квіткових магазинів можна застосувати фотодрук на натяжній стелі з квітковою тематикою. Але тут необхідно використовувати не помітні перенасичені деталі, а візуально привабливі та виключно елегантні малюнки. Так, можна розмістити бежеві квіти на білому тлі, які виглядають не помітно, але в той же час оригінальності приміщенню точно додадуть. Чи можна з допомогою одних темних ліній створити прекрасні візерунки.

Фотодрук на натяжних стелях в інтер'єрі офісу

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Фахівці нашої компанії з усією відповідальністю заявляють, що підбирати фотодрук в офіс, де постійно працюють люди, заняття дуже складне, а головне, відповідальна. Тут потрібна, насамперед, не тільки естетична привабливість, але і умови ефективної роботи в таких приміщеннях. Оформлювати офіс треба також як і магазини, в залежності від призначення кімнати та спільної діяльності даного підприємства. Так в кабінеті директора можна встановити багаторівневі конструкції з невеликими візерунками в кілька відтінків. У великих приміщеннях, де працює багато людей краще всього застосовувати білого, світло-сірого або бежевого відтінку.

Фотодрук в такому приміщення може бути у вигляді геометричних ненав'язливих орнаментів або взагалі, виступати невеликими лініями різної товщини. А ось офіс туристичної фірми можна прикрасити натяжною стелею з зображенням фотодруку різних країн світу або помістити фотодрук пасажирського літака, що парить у білих хмарах.

Фотодрук на натяжних стелях в інтер'єрі ресторану

 

Для оформлення приміщення ресторану наші дизайнери використовують масу варіантів фотодруку. Все залежить від його розміру, основної маси клієнтів і спрямованості цього підприємства. На відміну від тематичних кафе, ресторани зазвичай оформляються більш стримано, іноді, навіть суворо, в класичних дизайнерських стилях. Натяжні стелі глянсового або матового полотна з використанням на них фотодруку у вигляді абстрактних ліній або орнаментів, а можна помістити та фотодрук невеликих рослинних візерунків, як не можна краще підходять до таких інтер'єрів. В залежності від площі ресторану фотодрук можна розташовувати не тільки по всьому стельового полотна, але і по центру навколо люстри або біля стін по його краях. Дуже часто використовуються в ресторанах багаторівневі конструкції. Тоді на першому рівні встановлюється невелика фотодрук, а другий рівень робиться однотонним.

Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67