Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі «золото»

Компанія «Леруа», яка займається монтажем натяжних стель в Києві вже не один рік, може запропонувати своїм клієнтам широку колірну гамму натяжної полотна різних фактур. Запити самого вимогливого клієнта наші фахівці можуть виконати. У нашій компанії можна вибрати натяжна стеля м'якого пастельного кольору, для завершення обробки затишної кімнати або суворого офісу. Тут можна знайти і щось особливе, стеля-сяйво, зухвало яскравий та багатий, який приверне заможних клієнтів своєю величчю, підкреслюючи статус закладу.

Натяжні стелі «золото»

Фахівці нашої компанії зможуть встановити золотий натяжна стеля, однією з найефектніших та дорогих плівок фактури металік. І хоча на цьому полотні немає нічого металевого, але характерний блиск, колір і магнетизм справжнього золота тут присутня.

Характеристика особливості натяжних стель «золото»

Щоб полотно натяжної стелі імітувало класичний відтінок жовтого, цього благородного металу золота, тут використовують вінілову плівку металік. Після спеціальної обробки полотна металік на виробництві, воно знаходить металеву глибину і зернистість, починає специфічно блищати і грати в променях світла. Зі слабким відображенням поверхню золотого стелі гладка, майже дзеркальна. Елітна плівка щільна і міцна, але вона на багато важче полотен глянцю, мату і сатину. Монтаж золотого стелі нічим не відрізняється від аналогічних натяжних стель з іншими фактурами. Тут використовують довговічний та надійний профільний алюмінієвий каркас.

Конструкційне застосування золотих стель

розкішні Золоті натяжні стелі дуже універсальні.

Розкішні натяжні стелі золотого кольору досить універсальні. Цей колір і фактура дивно красиво вписуються в більшість інтер'єрів, причому стелі можуть бути одно - і багаторівневими, ширяючими, об'ємними і скомбінованими з декількох за кольором полотен.

Плоский стеля.

Однорівневу конструкцію з золотим полотном встановлюють в невисоких приміщеннях, але і не низьких, наприклад в 2,8 – 3 метра, інакше стеля буде морально тиснути. Дизайнери рекомендують не порушувати цілісність золотого полотна світильниками.

Натяжні стелі «золото»

Набагато ефектніше, висвітлити таку стелю підсвічуванням, прихованої під стельовим профілем. Сяйво світлодіодів посилить яскравість і металевий блиск золотого стелі, дорогоцінні сантиметри не «з'їсть» люстра, і стеля буде гармонійним та прекрасним.

Двоколірна поверхню.

Другий метод обрамлення золотої плівки металік – плоский стеля, зварений з двох різнофактурних смуг або розділених з'єднувальним багетом. У першому випадку стики можуть бути прямими і рівними або, як хвилі, криволінійно-звивистими.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

У другому випадку в спеціальний багет з двох сторін вставляються і фіксуються на гарпун два різних полотна, а щілина між ними приховують декоративною вставкою – заглушкою.Фото золотих натяжних стель в Інтернеті допоможуть зробити вам свій вибір.

Ширяючий стелю.

Така конструкція ефектна сама по собі: спеціальний профільний каркас та підсвічування, розсіяна напівпрозорої пластиковою накладкою забезпечують сяючий вигляд стелі, який здається відірваним від стін, що висить у повітрі.

Застосування з такою системою «золотого» полотна дає ілюзію золотого злитка, що висить над головою і осяяного променями сонця. Дизайн виходить екзотично красивим, тому найбільш підходить для приміщень розважального спрямування.

3D-стеля.

Гнучкі алюмінієві профілі можна згинати в будь-які сторони, згортати в кільця, овали і спіралі, а також більш оригінальні фігури: квіти, серця, хвилі і т. д. Вони дозволяють повністю змінити геометрію стельового простору.

Завдяки такій основі і натяжним стелям «золото» над вашою головою можуть засяяти золочені зсередини куполи, арки, моря, піраміди та воронки. Але такі системи вимагають великої висоти приміщення.