Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Срібна натяжна стеля в інтер'єрі

Встановлюючи натяжні стелі в Києві, фахівці компанії «Леруа» вважають, що застосування металів, у тому числі срібла, в оформленні інтер'єрів сьогодні дуже модно. Хоча срібний натяжна стеля на піку моди, але встановлюється він все ж досить рідко. Розглянемо, як краще всього застосовувати в інтер'єрі оригінальне металеве полотно і холодний, але стильний дорогоцінний метал, з чим їх поєднувати та комбінувати.

срібний натяжна стеля в інтер'єрі

Сріблястий натяжна стеля

Найбільш міцне поливинилхлоридное полотно, дуже щільне та товсте фактури металік найчастіше затребуване срібного кольору. Сріблясті натяжні полотна найбільше використовуються в інтер'єрах сучасного стилю хай-тек. Такі полотна, добре відбиваючи світло, охолоджують і візуально збільшують приміщення. Будучи відтінком сірого кольору, сріблястий колір плівки ніби плавно тече, тече як місячна доріжка, знімаючи скутість і емоційний стрес, заманюючи у світ фантазій і відпочинку.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Там де встановлюються натяжні стелі срібного полотна, нормалізується робота залоз внутрішньої секреції та нирок, заспокоюються нерви, там немає бажання сперечатися. Срібний натяжна стеля зазвичай вибирають ті клієнти, яким подобається свобода та простір, вони звільняють своє житлове простір від зайвих перегородок, створюють інтер'єр в стилі хай-тек. При цьому стіни в такому приміщенні робляться в світло-сірий, більш спокійний колір.

Гармонійне доповнення до срібному стелі

Вінілове стельове полотно металік в своєму складі нічого металевого не має, але його фактура кольору срібла блищить, сяє і переливається, як справжній відполірований метал. Численні обробки та аксесуари з натуральної срібла або схожі на нього є гармонійним доповненням до такого натяжній стелі. Так, при оформленні інтер'єру спальні або вітальні краще всього використовувати раритетне справжнє срібло, вази, столові прилади, канделябри, шкатулки та рамки, а також спеціально постарені предмети. Стіни декоровані ліпниною, мозаїкою і кольору срібла або золота, це можуть бути карнизи, колони або багети. Хромовані ніжки настільної лампи та торшери теж пофарбовані в срібний колір. В даний час в інтер'єрах приміщень сріблястому стелі не погану компанію складають мішалки з нержавіючої сталі, гачки, ручки меблів, у ванних кімнатах змійовик для сушіння рушників, на кухні блискуча металева посуд. З срібним кольором натяжної стелі відмінно гармонують не тільки нержавійка і хром, але і платина з нікелем. Будь-яку кімнату квартири можна обробити під срібло. Оформлення приміщення під сучасний і старовинний срібний стиль інтер'єру характеризує витончений смак його власника.

Золото і срібло в дизайні інтер'єрів

 

В сьогоднішньому інтер'єрі стало модним поєднувати, здавалося б, незіставні речі, золото та срібло, не поєднувані метали. Звичайно, робити це необхідно дуже правильно, врівноважуючи грамотними акцентами та зв'язками, інтригуючи контрастом. Існує два способи поєднання цих металів. У першому способі поєднується біле або жовте золото, дуже світле з відполірованим сріблом, за кольором майже не відрізняються. Треба мати на увазі, що це не завжди золото і срібло, а можуть бути пластик, шпалери, фарби та інше, але пофарбовані у відповідний колір. Досить гармонійним і більш епатажною є другий спосіб з'єднання в одному інтер'єрі потемнілого срібла з яскраво жовтим або червоним кольором золота. До першого способу застосування срібла і золота більше підходить натяжна стеля срібного кольору, а в другому – золотий, але при бажанні можна і комбінувати ці кольори. Позолочена люстра добре виглядає на срібному кольорі стелі. У приміщенні великої площі можна за допомогою двоколірного або дворівневого срібно-золотого стелі поділити його на зони, де в одній частині кімнати буде більше елементів інтер'єру срібного кольору, а в іншій, золотого.

Наприклад, у гостьовій зоні золота повинно бути більше, вкриті позолотою шкіряний диван та крісла, з великими смугами срібно-золотим кольором штори в підлогу. Золотисті блискучі стіни з сріблястими плямами, вносять баланс в інтер'єр, додають більше простору і світла, як ніби розділяють кімнату, але в теж час обидві половини кімнати красиво об'єднують. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.