Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Темні натяжні стелі в інтер'єрах Києва

Встановлюючи натяжні стелі в Києві, фахівці компанії «Леруа» зіткнулися з забобонами, що в інтер'єрі житлових приміщень повинні бути лише світлі відтінки. Як ніби тільки такі кольори позитивно впливають на настрій людини, створюють комфортну атмосферу для життя та відпочинку. насправді це не так. І наші фахівці вже багато разів доводили, що темні варіанти натяжних стель іноді виглядають, не тільки красиво, але і більш доречно, ніж світлі.

Темні натяжні стелі в інтер'єрах Києва

 

В абсолютно різних за призначенням кімнатах можна встановлювати не дуже світлий натяжна стеля. Так, в спальні, вітальні, на кухні, в передпокої можна побачити не дуже яскравий інтер'єр, і навіть у ванній кімнаті, встановлюючи чорний натяжна стеля, який не тільки не зіпсує зовнішній вигляд, а навпаки.

Темна натяжна стеля у деяких стилях інтер'єрі вітальні. Готичний стиль в даний час все більше використовується як варіант дизайну внутрішнього інтер'єру приміщення, а не тільки в архітектурі. Готичний стиль припускає невеликі витягнуті арки над вікнами, і продубльованими такими ж арками над вхідними дверима або на стінах. Цей варіант оформлення робить вікна візуально довгастими, а приміщення робиться вузьким і більш високим. Це відповідає історичними особливостями готичного стилю.

Мінімалізм, це більш сучасний варіант оформлення у вітальні. Темні відтінки в мінімалізмі теж зустрічаються досить часто, особливо чорний колір. Весь стеля чорного кольору тут ні хто не робить, але на глянсовому полотні деяка його частина буде виглядати дуже красиво.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Стиль арт-деко є одним з найбільш оригінальних. Тут використовується по не многу сірий колір, темно-фіолетовий, чорний, золотистий. Натяжна стеля в темному варіанті може бути матовою, глянсовою фактури, але полотно металік виглядає тут просто унікально. Прекрасним доповненням в даному випадку будуть килими з візерунками у вигляді звіриних шкур, скляні прикраси. Гармонуючи з іншими елементами оздоблення натяжна стеля металік створює надзвичайну атмосферу.

Темна натяжна стеля на кухні в різних стилях.

Еклектика, це незвичайне оформлення, коли змішується відразу декількох стилістичних рішень, найчастіше класичного типу. У ньому можуть зустрічатися світлі елементи інтер'єру з дуже темними. Так, натяжна стеля може бути сірою, бордового, темно-коричневої колірній гамі. Використовуючи візерункове полотно, можна зробити ненав'язливі візерунки абстрактного або рослинного характеру, які в даному приміщенні будуть виглядати просто приголомшливо.

Хай-тек, як втім, і мінімалізм дуже функціональний, не потребує додаткових аксесуарів. Але колірних відтінків в цьому стилі використовується більше, ніж в мінімалізмі. Натяжна стеля тут можна встановити темно-зеленого, темно-шоколадного або сірого кольору.

темні натяжні стелі

Африканський стиль, де переплітаються всі теплі кольори та відтінки, починаючи від сонячно-жовтого до темно-бордового. В цьому стилі багато аксесуарів, елементів з дерева, оригінальні меблі та килими. Натяжний стельове полотно може мати однотонну колірну гаму в темному варіанті. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.