Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі з квітами і осінніми мотивами

Співробітники компанії «Леруа» встановлюючи натяжні стелі в приміщеннях киян, готові допомогти своїм клієнтам у створенні прекрасного осіннього настрою на досить тривалий час. Мається на увазі фотодрук з зображенням різних квітів на натяжній стелі. Так як з приходом осені в садах, на клумбах чи просто у дикій природі розпускається безліч прекрасних квітів, якими хочеться прикрасити своє житло, і милуватися ними навіть тоді, коли на вулиці вже буде білим біло від снігу. Осінні відтінки і незвичайне забарвлення мають багато квіти, які можуть з'явитися на полотні натяжної стелі з допомогою сучасної технології, фотодруку.

Натяжні стелі з квітами і осінніми мотивами

Унікальні зображення високої якості в теплих тонах в жовтому, червоному, яскраво-помаранчевому кольорі або вони можуть бути фіолетовими, синіми, рожевими, білими, зеленими або навіть комбінованими. Найбільш часто використовується фотодрук таких видів квітів, які вдало створюють осінній настрій. Насамперед, це айстри. І хоча айстри у своєму забарвленні не мають виключно теплих відтінків, але на натяжній стелі показують себе з найкращої сторони. На однотонних світлих або більш темних полотнах чудово виглядають білі, сині, фіолетовими, рожевими айстри. Красиво виглядають на натяжній стелі та цілі букети цих квітів. Осінні квіти чорнобривці цілком підходять для зображення їх на поверхні натяжних стель.

Натяжні стелі з квітами і осінніми мотивами

Жовті, червоні, оранжеві відтінки цих кольорів часто зустрічаються на клумбах, плавно переплітаючись і створюючи казкове різноманітність. В інтер'єрі приміщення фотодрук чорнобривців на натяжній стелі дуже красиво поєднується з тканинами, зробленими в теплих тонах і дерев'яними меблями. Осінніми кольорами є і хризантеми, широкий вибір яких можна побачити в будь-якому квітковому магазині, кіоску чи на ринку. В даний час існують унікальні поєднання кольору та форми хризантем, які можуть бути як ромашки маленькими, але можуть бути великими і пухнастими, поєднуючи в собі декілька відтінків. Натяжна стеля з безліччю маленьких квіточок на кущі або одним великим квіткою на довгому стеблі, дозволяє втілити в життя самі потаємні мрії, по оформленню інтер'єру приміщення, надаючи йому максимум комфортності.

На натяжній стелі в якості фотодруку з квітами використовуються яскраво жовті соняшники на тлі блакитного неба з білими хмарами. Соняшники починають дозрівати з настанням осені, і якщо в букетах використовують тільки невеликі декоративні види, то для фото на натяжній полотні можна використовувати абсолютно будь-який варіант. Вдало доповнити шикарне зображення соняшника інтер'єр приміщення вітальні або кухні, виконаний у народному стилі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

До осінніх кольорів належать і жоржини, які зустрічаються різних забарвлень. Великі та красиві квіти жоржини, починаючи від білого, і закінчуючи червоно-жовтим кольором, є як би своєрідною візиткою осені, у якому-небудь іншому сезоні їх просто неможливо уявити. Фотодрук з квітами жоржини на поверхні натяжної стелі можна комбінувати з різними відтінками покриттів, їх можна підбирати найбільш оригінальних фактурах.

І вони покажуть себе тільки з найкращої сторони. Квіти майори це теж осінні варіанти і за своїм забарвленням схожі на попередні варіанти, своєю яскравою і насиченою кольоровою гамою. Тут присутній як звична для всіх тепла гамма відтінків, так вони можуть бути і в фіолетових або синіх варіантах. Зображення цих квітів можна робити не тільки на однотонному натяжній полотні, але дуже оригінально виходить фотодрук на тлі їх природного середовища. Це робить зовнішній вигляд приміщення ефектним і багатьом клієнтам доводиться по смаку таке оформлення. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67