Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Найкращі натяжні стелі

Співробітники компанії «Леруа» встановлюючи натяжні стелі в Києві вже багато років впевнені в тому, що це найкраще стельове покриття на сьогоднішній день. І якщо в Європі про натяжних стелях знали вже півстоліття назад, то в нашій країні для більшості громадян вони стали доступними не дуже давно. Головною особливістю натяжних стель є те, що протягом багатьох десятків років стельовий матеріал без ознак старіння і зносу, зберігає свій первозданний вигляд.

кращі натяжні стелі

Наша компанія співпрацює тільки з європейськими виробниками натяжної полотна, на яке поширюється гарантія на його якість, терміном більше 10 років. Особливістю обробної технології натяжних стель, а також застосування синтетичних матеріалів дає підставу протягом багатьох десятків років жити в приміщенні без додаткового ремонту стелі. Стельові полотна можуть бути з плівки ПВХ або тканинного полотна. В більшості своїй вінілова плівка для натяжної стелі складається з двох і більше з'єднаних за допомогою верстата ТВЧ частин. Таке полотно дуже міцне, здатне витримати навантаження до 100 кг на кв. метр.

Зварний шов плівки майже не помітний і дуже міцний. Але якщо протягом гарантійного терміну полотно розійдеться по зварному шву, то згідно гарантії компанія установник зобов'язана безкоштовно замінити натяжна стеля. Щоб не виникало ситуацій з перестановкою натяжної стелі, необхідно щоб натяжну конструкцію встановлювали професіонали. Тоді можна з упевненістю стверджувати, що натяжна стеля прослужить не менше п'ятдесяти років, а то і більше.

Але для цього треба передбачити і варіант не фізичного, а морального старіння. Необхідно передбачити такий дизайн конструкції натяжної стелі, який радував би мешканців кількох поколінь. Щоб батьківський варіант інтер'єру стелі влаштовував і дітей і їхніх онуків на довгі роки. Полівінілхлоридна плівка є найкращим матеріалом натяжної покриття. Єдиний її недолік полягає в тому, що її не можна використовувати для обробки в неопалюваних приміщеннях. Але в міських квартирах, будинках, це найкращий варіант. В сільському будинку, котеджі, дачі неопалюваних взимку, температура може опуститися нижче +5С, тоді тонке плівкове полотно, натягнуте на каркасі втратить еластичність і обов'язково лусне.

У таких приміщеннях необхідно встановлювати текстильне натяжний полотно. Навіть при сорокаградусном морозі тканина з ниток поліестеру відмінно себе зарекомендувала, тому її використовують для обробки літніх кухонь, альтанок, лоджій. Полівінілхлоридна плівка німецьких і французьких виробників представлена у величезному асортименті кольорів та фактур полотна. Кращий матеріал для натяжних стель замовник вибирає у відповідності зі своїми вподобаннями.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Але є і як би не писані правила в підборі натяжної матеріалу. Так, для кабінету лікаря або суворої офісної обстановки найбільше підходить проста матова плівка. Така стеля завжди досить чистий і гладкий і уваги на себе не відволікає. Навіть багато клієнтів київських квартир вважають за краще встановлювати в своєму житлі невибагливий матовий натяжна стеля.

натяжні стелі Леруа

Використовуючи сатинову плівку ПВХ можна створити ілюзію облицювання стельової поверхні натуральної шовковою тканиною. Наявність спеціального мікрорельєфу на її поверхні допомагає створювати неяскраві відблиски від світла ламп. В даний час сатинові натяжні стелі встановлюються в ресторанах, в модних салонах, а також у кімнатах міських квартир, у вітальні, дитячій кімнаті. Сатинове полотно відмінно поєднується в багаторівневої конструкції з усіма існуючими фактурами вінілової плівки. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.