Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Переваги натяжних стель ПВХ

На телефони компанії «Леруа» дуже часто надходять запитання від потенційних клієнтів про натяжних стелях. І це не дивно, адже наша компанія займається монтажем натяжних стель в Києві вже чимало років. Багато киян знайомі з цим сучасним стельовим покриттям, яке за всіма параметрами краще за всіх колишніх оздоблювальних технологій.

Встановивши у своїй квартирі натяжні стелі, вони поступово перестають звертати увагу на стелю в пошуках тріщин на ньому, плям і всього того, що є приводом для чергового косметичного ремонту.

Для тих жителів столиці, які ще не встигли встановити натяжні стелі наші фахівці готові познайомити їх з цими сучасними стельовими конструкціями. Дуже часто виникає питання про те, який варіант натяжної полотна краще, плівковий або тканинний.

Переваги натяжних стель ПВХ

Однозначної відповіді немає, обидва натяжні полотна гарні, але необхідно знати хоча б основні переваги та відмінності цих матеріалів. Кияни, наприклад, найбільший інтерес проявляють до вініловій плівці. І це цілком зрозуміло. Плівка ПВХ має дуже великий вибір кольорів. Це полотно розрізняється і фактурою, тобто має властивість не однакового візуального сприйняття поверхні. Так, матова стельова поверхня мало чим відрізняється від традиційної побілки. Щоб створити видимість обробки стелі натуральним шовком, для цього використовують сатинову плівку, що створює перламутрові відблиски. Широко поширені глянцеві полотна, які створюють дзеркальну поверхню стелі. При правильному підборі дзеркальної кольорової палітри створюється ілюзія збільшення простору приміщення.

Переваги натяжних стель ПВХ

Ці три види фактури плівки ПВХ найпопулярніші серед городян та користуються найбільшим, і треба відзначити, заслуженим попитом. Деякі дизайнери використовують в інтер'єрі приміщення матеріал, що імітує натуральну замшу або блиск металів. Створювати складні тривимірні композиції на стелі, такі як хвилі, куполи, дюни, конуси стало можливим із застосуванням плівки ПВХ. На плівкове полотно можна нанести будь-яке зображення. Виконана на широкоформатному принтері фотодрук, з застосуванням дуже якісних ультрафіолетових та сольвентних чорнил, навіть після довгих років і впливі сонячного світла, забезпечує насиченість колірної гами. Фахівці нашої компанії кріплять вінілове полотно у каркасі конструкції натяжної стелі з десятиліттями випробуваною гарпунною технології.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Її суть полягає в тому, що вирізається плівкове полотно за розмірами менше базової стелі. Потім плівковий матеріал нагрівається гарячим повітрям, плівка розтягується, площа збільшується, монтаж відбувається швидко та комфортно. Остигаючи, полотно стискається, і стеля стає абсолютно рівним. Приварена по периметру полотна гарпунна облямівка і заправлена в монтажний профіль каркаса перешкоджає ослаблення натягу. Створюване плівкою напруга на конструкцію, може досягати до 70 кілограмів на погонний метр. На окремих ділянках, при усадці будівлі воно змінюється, але поверхня в цілому зберігається в колишньому стані. Попередньою і складної підготовки приміщення перед установкою натяжної стелі з плівки ПВХ не потрібно. Немає необхідності виносити меблі з кімнати, її просто відсувають від стін. До початку монтажу натяжної стелі, з базової стелі треба тільки зняти висять клапті шпалер або шматочки старої штукатурки.

Міняти електропроводку необхідно в тому випадку, якщо світильники будуть встановлюватися в іншому місці. Професійні монтажники ремонт проведуть дуже швидко і без будівельного сміття. Новий натяжна стеля, який буде виконаний протягом трьох годин, буде служити в прекрасному стані не один десяток років. До того ж, таке стельове покриття гарантовано європейським знаком якості, простоїть багато років без будь-якого косметичного ремонту. Натяжні стелі з стельовим полотном плівки ПВХ дуже міцні, незважаючи на те, що плівка сама по собі тонка. Її товщина може бути в межах 0,17-0,35 міліметра. Але у випадку затоплення така натяжна стеля зможе витримати значну кількість води, до 100 кг на 1 кв. м. Вінілове полотно найбільше користується попитом у міських багатоквартирних будинках, і треба відзначити, що цілком заслужено. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.