Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Обслуговування натяжних стель

В даний час володіє унікальною надійністю тільки сучасна технологія обробки стельової поверхні - натяжні стелі. Адже ні традиційна побілка по штукатурці, ні самі новомодні шпалери, ні навіть гіпсокартонна підвісна конструкція не рятує приміщення від згубних впливів зовнішніх факторів. До таких неприємних факторів можна віднести усадку будівлі, затоплення або навіть вплив сонячних променів на стельове покриття.

Усадка капітальних стін будівлі відбувається майже завжди, особливо це знайоме жителям багатоповерхівок. Природним явищем є усадка фундаменту в новому багатоквартирному будинку, якщо будинок старий, то тут може почати рух стіна, якщо хтось із сусідів зайнявся переплануванням квартири. Параметри приміщення в будь-якому випадку будуть змінюватися, і внаслідок цього штукатурка на стелі почне розтріскуватися, а в кутах приміщення неодмінно роздуються шпалери. І тільки за допомогою натяжних стель можна уникнути тріщин на стелі і провисання шпалери. Стельове натяжний полотно, яке вимушено у каркасі конструкції досягає сили натягу 60-70 кг на метр погонний. Внаслідок цього зміна конфігурації приміщення, що призводить до розтріскування штукатурки, призведе лише до перерозподілу внутрішнього напруження в конструкції натяжної стелі. Стельове полотно залишиться таким же рівним і через кілька десятків років.

Аналогічна реакція і на сонячне світло. Всі без винятку шпалери і будь-яка фарба з часом під впливом сонячних променів вигорають. Але вінілове натяжний полотно, яке використовується для покриття стельової поверхні, початкового кольору не змінює протягом десятків років експлуатації. Якщо взяти традиційні фотошпалери, то вони теж по закінченню декількох років починають бліднути, фарба на них вигорає, доводиться їх міняти на більш свіжий варіант. А ось фотодрук зроблена на широкоформатному принтері на плівкове або тканинне полотно, з використанням високоякісних ультрафіолетових або сольвентних чорнил не боїться впливу сонячного світла. До речі, і в зовнішній рекламі застосовуються ці барвники. Затоплення може відбутися в будь-якому приміщенні, від дірявого даху, пориву труб тепломереж або в результаті аварії холодного або гарячого водопостачання. Після будь-якого затоплення доведеться робити ремонт, замінити новими зіпсовані шпалери, заново побілити стелю. Гіпсокартонний стеля теж доведеться ремонтувати, до того ж вода протече між стиками плит і по стінах. Поліуретановим складом просочується текстильне полотно натяжної стелі на фабриці виробника. Створений захисний шар забезпечує водостійкість матеріалу, але ненадовго. Через дві години стелю протече.

І тільки полотно плівки ПВХ витримує до 100 літрів води на 1 метр квадратний. Вінілове стельове полотно є прекрасним захисником приміщення від затоплення. Накопичилася на стелі воду зливають звичайним шлангом. Але фахівці компанії «Леруа», яка займається монтажем натяжних стель в Києві, рекомендують у разі затоплення звернутися до служби натяжної стелі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Догляд за натяжною стелею не складний. Пилу до своєї поверхні матеріал не притягує, так як він оброблений антистатичним властивостям. Не потребує частої і складною прибирання стельове натяжний полотно спальні, вітальні, коридору. Видалити павутину з стельової поверхні можна за допомогою м'якої сухої фланельки. На поверхні натяжної стелі кухні або ванної кімнати, де є часта зміна температури, конденсат не утворюється, слідів корозії, грибка та цвілі теж не буде. Пояснення тут просте, натяжний полотно настільки тонке, що відразу ж реагує на зміну температури повітря ванної кімнати або кухні. Тому натяжні стелі завжди будуть сухими. На поверхні натяжної полотна кухні поступово може осідати наліт виділяються частинок в процесі приготування їжі.

догляд за натяжною стелею не складний

Забирається воно просто, використовуючи воду і будь миючий засіб. Категорично не рекомендується використовувати розчинники та абразивні речовини, так як вони залишать на поверхні ПВХ плівки подряпини і плями. Використовувати на кухні тканинне натяжний полотно наші фахівці не рекомендують. Його не можна вимити, відновити його зовнішній вигляд можна тільки за допомогою періодичного фарбування. Зайвих турбот обслуговування натяжних стель не буде. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.