Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля з фотодруком або кілька ідей для різних приміщень

Встановлюючи натяжні стелі в Києві, фахівці компанії «Леруа» дуже часто стикаються з питаннями про фотодрук на натяжних стелях. Клієнтів компанії цікавить все, що пов'язане з цим стельовим покриттям. Дизайнери компанії відзначають, що фотодрук на натяжній полотні в залежності від відтінку, може бути чорно-білою або кольоровою. Зображення на фотодруку різні за своєю тематикою, міські пейзажі, краєвиди природи, тварини, квіти, візерунки та багато інших.

Натяжна стеля з фотодруком або кілька ідей для різних приміщень

В залежності від розміру приміщення, його призначення, освітленості, враховується стать і вік людей, які живуть або перебувають у цьому приміщенні і підбирається відповідний варіант фотодруку. Не можна взяти будь-який малюнок та помістити його на стелі без урахування особливості приміщення.

Наприклад, у розважальному або торговому приміщенні важливо враховувати, які клієнти його будуть відвідувати. Але проявивши кмітливість і фантазію можна втілити в життя найпотаємніші мрії. Декілька типів зображень може мати натяжна стеля з фотодруком, в залежності від певної фактури або малюнка. Так плоскі зображення кори дерева, каміння, піску, шкури тварин на фотодруку натяжної стелі будуть здаватися досить об'ємним. Така натяжна стеля може знайти масу застосувань в приміщеннях різного типу та спрямованості.

Прикладів натяжних стель з фотодруком є дуже багато, але ми розглянемо лише деякі, здавалося б, дуже незвичайні в той же час, оригінальні. Просто унікально буде виглядати фон у вигляді лежать старовинних книг, особливо з позолоченими корінцями і пожовклими від часу сторінками. Чудово виглядає натяжна стеля з такою фотодруком в робочому кабінеті чи вітальні. У такому приміщенні можна максимально налаштуватися на робочий лад, зосередитися на найважливіших речах. Використовувати натяжна стеля з таким зображенням можна в книгарнях, бібліотеках, читальних залах.

Натяжна стеля з фотодруком

Оригінальним зображенням на натяжній стелі для кухні буде поєднання декількох круп між собою. Маючи різний колір і розмір з круп можна створити маленькі візерунки, фотодрук яких помістити на натяжний полотно. Такий не помітний варіант стелі буде хорошим доповненням світло-бежевим, коричневі і жовтих тонів в інтер'єрі кухні. Фотодрук кавових зерен на натяжній стелі кухні допоможе будь-якої людини підбадьоритися вранці, додасть сонячний та радісний настрій на весь майбутній день. Натяжна стеля з подібною фотодруком можна встановлювати і в закладах, де подають різні види кави, це один з варіантів залучення клієнтів.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Фотодрук шоколаду на натяжній стелі стане варіантом візуально привабливим і смачним. Улюблене з дитинства це солодке ласощі, прикрасить будь-яке приміщення, не обов'язково це повинна бути кухня або їдальня, зробить його привабливим і романтичним. Зображення шоколаду можна робити в різних варіантах, з одного плиткою, створити фотодрук з декількох плиток білого та чорного шоколаду, додавши малюнки цукерок або тістечок. Ще один оригінальний варіант фотодруку з розтопленим поточним шоколадом по стелі починаючи від кухні, і закінчуючи ванною кімнатою. Виглядає така натяжна стеля просто унікально.

Вдалим рішенням подібна фотодрук буде і для інших приміщень, кафе, ресторану чи магазину солодощів. Шикарно виглядає натяжна стеля з фотодруком гудзиків в ательє або магазині одягу, в місцях, де продають саморобну біжутерію або всілякі дрібниці для рукоділля. Завдяки різним відтінкам гудзиків можна зробити фотодрук, яка підійде до будь-якої колірної гами інтер'єру. Оригінальним рішенням буде на однотонному полотні фотодрук візерунка з гудзиків певного тону, викладені у вигляді квітів або сердечок. За бажанням клієнта можна скласти візерунок виключно з чорно-білих гудзиків. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб.(067) 172-01-52, (066) 126-90-67.