Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Тропічні квіти на стелі і їх поєднання з інтер'єром

Займаючись монтажем натяжних стель у квартирах та будинках киян, майстри компанії «Леруа» здійснюють не тільки технічну роботу, але дуже часто займаються дизайнерським оформленням інтер'єру. Дизайнери нашої компанії зможуть підібрати таке стельове покриття, яке стане одним з головних елементів інтер'єру. Для цього використовується фотодрук на натяжній стелі з зображенням унікальних квітів тропічних лісів, які завжди привертали увагу людей.

тропічні квіти на стелі

Дивовижні рослини будь-якого оформлення додадуть своєрідну родзинку, наповнять його неповторними і особливими барвами, новими фарбами. Ще з давніх часів квіти на стелі використовувалися в якості оберегів у спальні, на кухні або у ванній кімнаті були прикрасою. В даний час суттєво в цьому плані нічого не змінилося. Просто стала більш зручна і довговічна меблі, та призначення деяких кімнат трохи змінилося. Але квіти залишилися досі такими ж затребуваними в усьому приміщенні, як і раніше. Розглянемо деякі приклади тропічних квітів на натяжній стелі.

Одним з таких кольорів є лантану, це яскраві різнокольорові квіточки, розташовані у вигляді великої кульки. Вони дещо схожі на наші гортензії, але тільки зовні. Квіти лантаны руками краще не чіпати, вони викликають роздратування. Але фотодрук з зображення лантаны на натяжній стелі абсолютно нешкідлива, зате подарує естетичну насолоду, викликає розчулення, хто їх побачить. У спальні на однотонному полотні світлого відтінку дуже красиво виглядають квіти лантаны з відтінком від світло жовтого кольору до темно-рожевого. Поєднуються з жовтими тонами і помаранчеві відтінки цих квітів, показуючи себе з найкращої сторони.

Ще одним з тропічних рослин є бругмансия, названо так на честь його дослідника, голландського ботаніка. Сама рослина більше схоже на дерево, що має один або кілька міцних стовбурів. Квіти у вигляді незвичайних витягнутих грамофонів, можуть бути різних відтінків, але світлі зустрічаються найчастіше.

Тропічні квіти на стелі і їх поєднання з інтер'єром

Красиві грона бругмансии виглядають незвично та дуже привабливо. Рослина це токсична, але знаючи як за ним доглядати, його можна розводити на клумбі або в домашніх умовах. Фотодрук грона грамофона на натяжній стелі спальні добре поєднується з ніжними тонами стін, у вітальні не дуже важкої або грубої меблями, на кухні з ніжним відтінком шаф. Зображення цих квітів на стелі дасть лише позитивні емоції і ні кого не залишить байдужим.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Ще про одному тропічному рослині хочеться нагадати нашим потенційним клієнтам, це найбільша у світі квітка, Раффлезія Арнольда. У діаметрі може виростати до двох метрів, при цьому ані стебла, ані листя він не має. Квітка цей так званий паразит, він живе на інших рослинах і витягує з цих рослин всі корисні речовини. Серед туристів квітка не дуже популярний, так як під час цвітіння він виділяє, що нагадує розкладання, неприємний запах. Та й цвіте він лише кілька днів, а от зовні він дуже красивий. Зображення цієї квітки часто з'являються на екранах телевізора в натуралістичних передачах, є він і в дитячій енциклопедії. Фотодрук на натяжній стелі цього незвичайного квітки з відтінком червоного кольору красиво поєднується з коричневими меблями або основною частиною інтер'єру в цих тонах. Однозначно, зображення цих квітів на натяжних стелях зроблять оформлення приміщення креативним і оригінальним. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.