Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Фіолетова та сіра натяжна стеля в інтер'єрі житлових приміщень

Щоб створювати різні візуальні ефекти в інтер'єрі приміщення дизайнери часто застосовують поєднання різних за своїм особливостям відтінків. Створити в кімнаті додатковий обсяг або візуально зробити її менше і більш затишною, можна з допомогою варіантів контрастних зображень. На сьогоднішній день першість популярності тримається все - таки за однотонними натяжними стелями, матового або глянсового типу, порівняно, наприклад, з стелею металік. У цьому впевнені працівники компанії «Леруа», вони вже давно займаються установкою натяжних стель у місті Києві.

Фіолетовий і сірий натяжна стеля в інтер'єрі житлових приміщень

Проте фахівцям компанії вже багато разів доводилося встановлювати двох кольорові натяжні стелі за бажанням своїх клієнтів. Як мінімум, поєднання двох кольорів можна проводити у трьох різних варіантах. І так, перший варіант складається з комбінації на багаторівневому натяжній стелі двох відтінків. Ніякої складності в цьому випадку немає, просто один колір або фактура полотна використовується на одному рівні, а зовсім інший застосовується на другому. Але подібний варіант оформлення не у всі приміщення підходить. Складні багаторівневі конструкції не дуже добре виглядатимуть в маленьких кімнатах, та й не всі відтінки вдало поєднуються між собою, щоб створити бажаний зовнішній вигляд приміщення. Другий варіант полягає у створенні на одному стельовому полотні двох колірних відтінків. Робити громіздкі і складні конструкції в цілому не обов'язково.

Для цього на одному стельовому покритті наносять два кольори, при цьому кімната візуально ділиться на кілька функціональних зон, хоча фактично її розмір зробити цього не дозволяє. І нарешті, третій варіант, найбільш частіше вживаний. Він полягає в тому, що на стелі за допомогою поєднання двох відтінків створюються певні зображення або візерунки. Так на бузковому тлі полотна можна створити золотисті орнаменти, або на білому фоні помістити червоні візерунки.

сірий натяжна стеля в інтер'єрі житлових приміщень

Дизайнери компанії «Леруа» з безлічі варіантів поєднання відтінків вибрали в цій невеликій статті один варіант поєднання фіолетового та сірого відтінку та його особливість. Комбінування фіолетового та сірого відтінку на натяжній стелі виглядає просто чудово. Але тут необхідно враховувати особливості кожного кольору окремо. Оскільки фіолетовий колір відноситься до холодних тонів спектру, то трохи розбавивши його червоним, отримаємо дуже навіть теплий відтінок. Позитивно впливаючи на людину, фіолетовий відтінок дозволяє не робити зайвих рухів, на відновлення своїх сил. З допомогою безлічі його відтінків можна створювати різні візуальні ефекти в приміщенні. Для любителів легкості та романтичності в інтер'єрі можна використовувати ніжно-бузковий колір.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

кардинально протилежному варіанті виступає темно-фіолетовий колір, який поєднується з такими ж, як сам, важкими і насиченими відтінками.
З сумом і байдужістю асоціюється у людей сірий колір. Але натяжна стеля сірого відтінку як раз може виглядати дуже красиво і благородно. Ще в епоху Просвітництва варіанти використання сірого кольору були в багатьох старовинних замках та палацах. Сьогодні сірий відтінок, може бути не тільки матовим, але і мати незвичайні, красиві переливи, які додадуть інтер'єру просто якусь чудову унікальність.
Фіолетові, сірі натяжні стелі можна використовувати в багатьох типах приміщень. Поєднання фіолетового і сірого відтінку на натяжній стелі спальні буде шикарним варіантом оформлення. Особливо тут підійдуть поєднання дуже ніжних і не особливо насичених варіантів даних кольорів. Комбінування таких відтінків, в даному випадку можна використати і на одному полотні, і як багаторівневих конструкцій. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.