Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Дивовижні знаки зодіаку або зірки на натяжній стелі

Установка натяжних стель дала можливість все активніше використовувати фотодрук в своїх оселях, експериментувати, додаючи йому оригінальності й частинку власної особистості. Фахівці компанії «Леруа» мають на увазі зображення на тлі темно-синього натяжної полотна зодіакальних знаків з допомогою дуже гарних невеликих зірочок. Як стверджують астрологи, кожна людина має свій знак зодіаку, який є не тільки його покровителем і талісманом, але може істотно впливати на його долю. Правда це чи ні, але той факт, що цим питанням займаються вже багато років однозначно.

зірки на натяжній стелі

Зображення зірок в інтер'єрі жител є вигадкою не новою. Існують навіть легенди, придумані декілька століть назад, в яких розповідаються історії про появу кожного сузір'я. А тепер трохи про деяких легендах знаків зодіаку.

Ваги. Як свідчить легенда, з'явилося сузір'я терезів на небозводі завдяки богині справедливості, Астере. Це єдине сузір'я, яке до тварин не має жодного відношення, хоча належать дванадцять знаків зодіаку. Легенда свідчить, що після того як боги залишили землю, люди стали розвивати різні промисли, винайшли зброю. Навчилися видобувати золото та стали воювати за територію. Сердечна богиня Астера не змогла це витримати і в повчання всім людям створила на небі сузір'я терезів.

Скорпіон. Побачити це сузір'я на небі можна тільки взимку. Легенда свідчить, воїн Оріон винищував всіх тварин, за що був покараний богами, а скорпіон полював за ним. Але зустрітися ці два сузір'я не можуть, так як сузір'я Оріона можна побачити тільки влітку.

Стрілець. Кентавр Хірон представлений на небі в якості стрільця. Це був дуже мудрий і сильний учитель, який виховав багатьох античних героїв, серед них Геракла та Ясона. Учні були йому дуже вдячні, а в пам'ять нащадкам про Хироне він став сузір'ям.

зірки на натяжній стелі

Козеріг. Молодий Фавн зі свити бога Діоніса представлений на небі як козерога. Він любив грати на сопілці. Одного разу одна з розсерджених богинь наслала на нього величезне чудовисько, тікаючи, Фавн стрибнув у річку. Але боги врятували його, зробили йому голову гірського козла та риб'ячий хвіст. В такому вигляді і відтворений він на небосхилі.

Водолій. Кажуть, що на прохання Зевса саме Водолій стіл заливати на землі все живе. Це було під час всесвітнього потопу, коли всі грішні люди загинули. Тільки праведний Ной залишився в ковчезі зі своєю сім'єю і різними видами тварин. А водолій досі, наче ллє воду на небі, щоб люди пам'ятали про ті події. Риби. Легенда про цьому сузір'ї розповідає, що від страшного морського чудовиська тікали богиня Афродіта і Адоніс, її коханий. Щоб не потрапити в лапи чудовиська богиня перетворила в двох риб себе і свого коханого. Риби були пов'язані однією стрічкою і чудовисько, не пізнаючи їх, спливло, а на небі з'явилося сузір'я риб, цієї романтичної любові.

Варіанти використання натяжних стель з фотодруком знаків зодіаку. Так як натяжні стелі досить універсальні, то серед них є кілька варіантів стельових полотен, де найкраще можна використовувати фотодрук знаків зодіаку.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Насамперед, це приміщення пов'язані з відпочинком, у вітальні та спальні. Адже якою б не була фотодрук зірок привабливою, але на кухні вона не буде так гарно виглядати, як в спальній кімнаті. Зображення сузір'я та темне полотно натяжної стелі буде символізувати нічний час доби, а кухня як раз не те приміщення, де мається на увазі знаходження в цей час. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.