Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Сині та рожеві натяжні стелі і можливості їх використання

Встановлюючи натяжні стелі в квартирах та будинках міста Києва, майстри компанії «Леруа» беруть участь у дизайнерських рішеннях приміщень своїх клієнтів. Найбільш часто йдуть замовлення на установку натяжних стель з однотонного полотна, як найбільш універсального, не вимагає до себе особливого підбору оформлення. На натяжні стелі з фотодруком замовлення надходять трохи рідше.

Найбільш оригінальними та унікальними є натяжні стельові покриття, що складаються з декількох відтінків. Тут можуть бути різні варіанти, може використовуватися не один, а два або навіть три відтінки на одній поверхні.

Сині та рожеві натяжні стелі

При створенні багаторівневих конструкцій застосовується комбінування не тільки кілька різних за своїм виглядом фактур полотна, але і за своїм відтінку цих покриттів. Таким чином, можна розділити кімнату на кілька функціональних зон, або просто зробити її найбільш привабливою. Можна з упевненістю сказати, що контрастні варіанти відтінків полотна виглядають просто шикарно, порівняно з однотонним кольором. Якщо взяти, наприклад, поєднання помаранчевого і жовтого на стельовому полотні та порівняти його з поєднанням білого і червоного відтінку, то другий варіант буде мати більш привабливий і насичений зовнішній вигляд. Але треба зауважити, що вигляд кімнати в більшій мірі залежить від її призначення, стилю, а потім вже і від кольору.

рожеві натяжні стелі

Особливості поєднання синього та рожевого відтінків. Кожен з цих кольорів належить до різних типів колірної гами, якщо рожевий колір належить теплим тонам спектру, то синій, навпаки, відноситься до холодної колірній гамі. Спільне в них те, що обидва ці кольори мають масу відтінків і можуть являти собою абсолютно різні варіанти поєднань. Варіантом синього кольору може бути не тільки ультрамариновий відтінок, але і синьо-зелений, світло-синій, нарешті, блакитний. Варіантами рожевого кольору можуть бути кораловий, світло-рожевий або темно-рожевий відтінок або ж малиновий. Психологічний вплив цих відтінків на людину трохи не ідентично.

Синій колір може бадьорити людини, надаючи йому сил і енергії, налаштовуючи на робочий лад. Рожевий колір, навпаки, налаштовує на відпочинок, сприяє глибокому та продуктивної сну, він є одним із самих ніжних і романтичних відтінків. Натяжні стелі рожевого відтінку найчастіше встановлюють в спальні, або в кімнаті, яка призначена для тривалого відпочинку.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Рожевий колір позитивно впливає на зір. Використовувати сині та рожеві натяжні стелі разом можна як в житлових приміщеннях, так і в приміщеннях, розважального типу. Дуже красиво виглядає натяжна стеля з використанням синього та рожевого відтінку в дитячій кімнаті різностатевих двійнят. За допомогою натяжної стелі, оформленого у тих кольорах, які відповідають підлозі дитини можна зробити в кімнаті для дітей справжню казку.

Розділити простір, таким чином, на дві рівні частини, в одній з них, для дівчинки, будуть теплі тони, в інший, для хлопчика, сині, більш холодні. Поєднання синього та рожевого відтінку підійде і для натяжної стелі ванної кімнати. Можна зробити на поверхні натяжної покриття невелику рамку біля стін або навколо люстри рожевого відтінку, а середина поверхні буде синього кольору. Подібний варіант, додасть приміщенню потрібну колірну тональність і візуально, за рахунок світлого варіанти по краях кімнати, збільшить її простір. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.