Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Стильні натяжні стелі з квітами на поверхні глянсового покриття

Історія нам говорить про те, що квіти завжди були не тільки естетичної насолоди, але й цілющого властивості, а нерідко і наділялися магічними діями. Зображення квітів люди створювали як з зовні приміщень, біля входу, так, звичайно ж, і всередині. Вони були оберегом їхнього здоров'я, їх захисниками у мандрах. У багатьох країнах квіти стали символами правлячих династій. Зображення квітів були на родових гербах і холодну зброю, на королівських коронах та одязі багатих лордів.

натяжні стелі з квітами

В Європі був створений навіть мову квітів, за допомогою якого, не вдаючись до цієї мови, можна сказати дуже багато. Правильно складений різними кольорами букет може сказати про велике кохання, гіркоту втрати та навіть про найвищу презирстві. З роками змінювалися технології, зріс рівень прогресу, але ставлення до квітів залишалося незмінним.

Їх цінують, їх дарують, ними прикрашають оселі, їх висаджують на дачах та прибудинкових ділянках, розводять на підвіконні. Сьогодні квіти, як і раніше, стають частиною сучасних дизайнерських рішень в інтер'єрі приміщення. У цьому плані не є винятком і натяжні покриття, до того ж не тільки на стінах, меблях, але й на стельової поверхні. Зовсім недавно зображення квітів були тільки на матовій поверхні картин або шпалер, то в даний час вони можуть бути на глянсовому натяжній стелі.

Працюючи на установці натяжних стель в Києві, майстри компанії «Леруа» можуть підказати своїм потенційним клієнтам, які саме квіти можна використовувати з глянцевими натяжними стелями. Фахівці компанії допоможуть розібратися в питанні, поєднання відтінків кольорів, їх особливості. В природно-кліматичній зоні нашої столиці росте безліч квітів, багато з яких не тільки привабливі і приносять естетичну насолоду, але і володіють лікувальними властивостями. Для використання зображення квітів на поверхні глянсового стелі квіти умовно поділяють в залежності від їх появи, літні, весняні та осінні. Весняні квіти. Насамперед, це проліски, ніжні та красиві вони з'являються з настанням першого тепла.

Унікально поєднуючись зі світлими відтінками, особливо білим і ніжно-зеленим, проліски можна сміливо застосовувати на натяжній стелі вітальні або спальні. Не менш привабливими та оригінальними є представники даного типу рослин, крокуси, нарциси, тюльпани, іриси і багато інших. Їх приголомшлива забарвлення дає можливість добирати та комбінувати з різними тонами і гамами однотонних глянсових покриттів, поєднуючи із загальним дизайном інтер'єру приміщення.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Літні квіти. Час, коли погода сприяє активному розвитку та цвітіння найбільш широкого спектру представників цієї флори. Тут і ніжні польові ромашки, чудові лілії, невеликі сині волошки, яскраві петунії, дивовижна лаванда і т. д. Просто чудово всі вони показують себе на глянсовому натяжній стелі. Зображення на фотодруку цілого пейзажу з луговими квітами на натяжній стелі буде наповнювати душу сонячним теплом та річної радістю.

натяжні стелі з квітами

Осінні квіти. Ця пора багата різними фруктами та овочами, а також на початку осені розцвітає багато рослин. Типовими для цієї пори року є відтінки помаранчевого, жовтого і червоного кольору, але можна зустріти квіти, наприклад, айстри в синьому або бузковому кольорі. Справжньою знахідкою осінні квіти показують себе на натяжній глянсовому стельовому покритті кухні. Вони справді створюють теплу та затишну атмосферу. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.