Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Яскраві натяжні стелі з фотодруком

Найбільш повноводною річкою в світі вважають річку Амазонку. А в заплаві цієї річки розташовуються самі густі і непрохідні ліси, абсолютно неймовірні, дикі та небезпечні джунглі. Тут знаходяться половина всіх тропічних джунглів планети, сформувався чудовий клімат для тварин багатьох видів, великих і хижих, а також маленьких і нешкідливих. Світ нашої планети дуже різноманітний і дикі ліси Амазонки, це одне з підтверджень цього розмаїття. Незважаючи на небезпеку і на всі застереження про цю небезпеку, яка таїться в дикій природі, туристів та мандрівників з кожним роком стає все більше і більше.

натяжні стелі з фотодруком

 

Людей сюди вабить все і унікальні природні пейзажі, насиченість фарб і неймовірні тварини, яких можна зустріти в дикій природі тільки тут. Для багатьох видів тварин тут сформувався чудовий клімат.

Але далеко не всі люди можуть здійснити подорож по джунглях Амазонки і причин тут багато. В даний час частинку цього чудесного лісу, його мешканців можна помістити прямо в свій будинок, свою квартиру. Розмалювати стіни, прикрасити інтер'єр різними аксесуарами, поставити в кімнаті горщики з різними тропічними рослинами. Але і це ще не все. Як стверджують фахівці компанії «Леруа» найбільш прийнятним варіантом буде фотодрук з зображенням джунглів або їх незвичайних мешканців на натяжній стелі. Сьогодні цей варіант користується великим попитом у киян. Для своїх потенційних замовників дизайнери компанії ознайомлять з варіантами та видами зображень тварин, які населяють ці непрохідні ліси.

натяжні стелі з фотодруком

Натяжних стель з тваринами. Пантери. Дуже граціозні, сильні та швидкі звірі, чорного окрасу з родини кішок. Розташувавшись на гілці дерева, звісивши хвіст, вони можуть ліниво спостерігати за тим, що відбувається навколо. Зображення пантери на натяжна стельової поверхні можна використовувати в різних варіантах. Красиво виглядає на яскравому натяжній стелі реалістичне, дуже насичене зображення пантери в лісі. На однотонному стельовому покритті доречна її чорно-біла фотографія або навіть тільки контури пантери. Фотодрук пантери з мультфільму «Мауглі» можна помістити на натяжній стелі дитячої кімнати.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Леопарди. Фотодрук цих красивих звірів на поверхні яскравого натяжної стелі можна використовувати в декількох варіантах. Реалістичне зображення лежачого на дереві леопарда викликає тільки захоплення та просто захоплює дух. Але для інтер'єру в стилі арт-деко привабливо виглядає варіант узору шкури леопарда на натяжній стелі.

Папуги. Джунглі багаті неймовірною кількістю не тільки жаб, але і різнокольорових папуг. Складно відвести погляд від настільки яскравих і красивих папуг, тим більше, що живуть вони зовсім спокійно в дикій природі, а не в вольєрі зоопарку.

В будь-якому приміщенні квартири на стельовому покритті можна створити зображення цих чудових папуг. Радісний настрій створить сидить на гілці Ара, а наблизити інтер'єр кімнати до Амазонських джунглях по-справжньому, допоможуть його різнокольорові побратими, сині, зелені та червоні. Кращим варіантом оформлення дитячої кімнати будуть герої мультфільму «Ріо». Цей мультфільм про життя в дикій природі Амазонських джунглів папугу і його друзів. Дане оформлення дозволить дитині краще вивчити природу цих лісів, а яскравий натяжна стеля буде випромінювати виключно позитивні емоції. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.