Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Безшовні тканинні натяжні стелі

Встановлюючи натяжні стелі в будинках або квартирах киян, фахівці компанії «Леруа» часто стикаються з питаннями про текстильному натяжній полотні, його особливості, переваги та недоліком перед вінілової плівкою. Отже, текстильні натяжні полотна володіють всіма достоїнствами плівкових полотен, але мають навіть деякі переваги перед ними. Компанія «Леруа» співпрацює тільки з європейськими виробниками брендової продукції ТМ Кліпсо з Франції та Німеччини ТМ Дескор.

безшовні тканинні натяжні стелі

Трикотажне полотно зроблено з ниток поліестеру та просякнуто поліуретаном, хоча і є штучним матеріалом, але він абсолютно безпечний як для людей, так і для всієї навколишнього середовища. Це гігієнічний і екологічно чистий матеріал, що підтверджують європейські сертифікати якості.

Маючи в рулоні ширину полотна 310, 410 і 510 см можна встановити безшовний натяжна стеля без стиків. Текстильне полотно не має багату колірну гаму, це матове полотно, яке зовні виглядає як полотно, кілька білих відтінків, пастельні тони і чорний колір. Полотно текстилю Кліпсо, це великий і звивистий малюнок плетіння, а плетіння тканини Дескор, навпаки, більш тонке і дрібне, нагадує мікро вельвет. Тканина Дескор маючи лінію star, може бути декорована металізованими блискітками, тоді стелі можна фарбувати водоемульсійними фарбами, причому до 10 разів.

текстильні натяжні полотна

Випускають спеціальні полотна, як для житлових, так і технічних приміщень, а також для художнього друку. Полотна Кліпсо спеціального антибактеріального матеріалу йдуть для медичних установ. Такі тканини багаторазово не тільки миються, але і піддаються спеціальній санобробці. Є тканини прибирають ефект луни, акустичні, призначені для звукозаписних студій, а також для кімнати з домашнім кінотеатром. Перевагою безшовних тканинних натяжних стель є його висока якість. Тканинні стелі Дескор або Кліпсо підробити просто неможливо, так як їх технологія виробництва дуже складна. До того ж вони мають кілька видів захисту і спеціальні знаки, які підтверджують їх достовірність та якість. Текстильні натяжні полотна в 15 – 20 разів міцніше плівкового.

Адже, щоб плівка ПВХ не розійшлася при технічних отворах, їх армують і проклеюють. У тканинному полотні зроблений виріз не розходиться, і армувати його не треба. Тканинне полотно порізати або проколоти не можливо. Текстильне полотно має крихітні численні отвори, через які повітря вільно циркулює, забезпечуючи здоровий, оптимальний мікроклімат в приміщенні. Повітряна подушка між стельовим перекриттям і тканинним натяжним полотном не пропускають холод та утримують тепло, немає ефекту луни, полотно захищає приміщення від шуму ззовні.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

тобто матеріал є тепло і звукоізоляційних. Стійкий текстильний стелю і до перепадів температур. Якщо натяжна стеля з плівки ПВХ можна монтувати тільки в опалювальних приміщеннях, то текстильні полотна можна встановлювати і в неопалюваних приміщеннях взимку, заміських будинках, дачах, балконах, лоджіях, складських приміщеннях. На властивості тканини перепади температур спеки або морозу не впливають. Можна, без жодного сумніву, замовляти тканинний стеля для ресторану на кухню або в приватну пекарню. Монтажники нашої компанії встановлюють безшовний натяжна стеля без застосування теплового обладнання, холодним способом і всього за кілька годин.

Текстильні натяжні стелі, маючи бездоганну рівну поверхню, підходять для дитячих кімнат та віталень, спальні та кухні, комерційних закладів, офісів та інших приміщень. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: 044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.