Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі з фотодруком прекрасних видів Мілана

Столиця Італії, Мілан має багато особливостей, які приваблюють туристів з різними уподобаннями та достатком. Це місто, який є одночасно футбольної і модною столицею з динамічною економікою і з дуже високим рівнем культури. Мілан, як огранений алмаз, на який можна подивитися під будь-яким кутом. Жодна країна світу не має такого аналога. Тому нічого дивного немає в тому, що багато людей бажають відобразити в своєму інтер'єрі пейзажі Мілана, створюючи при цьому, унікальні дизайнерські рішення.

Натяжні стелі з фотодруком прекрасних видів Мілана

Завдяки технології натяжних стель і використання фотодруку з'явилася можливість максимально задовольнити всі дизайнерські вимоги клієнтів. Фахівці компанії «Леруа», які займаються встановленням натяжних стель в Києві вже багато років, вважають, що фотодрук прекрасного міланського пейзажу може, розташувавшись на однорівневому глянцевому або матовому покритті, стати частиною обробки житлових приміщень. А фотодрук з пам'ятками казкового Мілана може вдало вписатися в інтер'єр на одну з частин багаторівневої конструкції стелі. Сам процес установки натяжних стель не складний і не тривалий. Більш складним є сам підбір варіанту покриття, який би максимально задовольнив всі вимоги та бажання клієнта, і став би самим вдалим рішенням для саме цього приміщення. А тепер кілька варіантів зображень казкового Мілана.

Кафедральний собор, побудований з білого блискучого мармуру, в стилі готики, з гострими шпилями, що рвуться в небо дуже високими стінами, вузькими вікнами та просто неймовірною енергетикою. Це прекрасна споруда почали будувати ще в чотирнадцятому столітті, а закінчили тільки через п'ятсот років. Спокійно дивитися на таке диво просто неможливо, навіть через фотографії передається його особлива, старовинна енергетика.

Подібна фотодрук стане просто шикарним варіантом на поверхні натяжної стелі будь-якого приміщення.

Замок Сфорца, спочатку він був створений в чотирнадцятому столітті, але зруйнований під час народних заворушень, і тільки через сто років його заново побудували. Цей замок був резиденцією герцогів однойменної династії. Його територія не дуже велика, але виправдано користується попитом серед туристів. Зараз замок виглядає скоріше у відреставрованому варіанті, а не в первозданному, але це зовсім не вплинуло на його зовнішній вигляд. Біля замку розташована друга визначна пам'ятка міста, у вигляді весільного торта, фонтан.

Дуже привабливо і стильно виглядають ці дві споруди разом на фотодруку. Досить оригінально і романтично виглядає дизайн натяжної стелі такого типу у вітальні або спальні. Це зображення буде завжди радувати око в приміщеннях, призначених для відпочинку.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Пейзажі денного Мілана просто шикарно виглядають з великої висоти. Невеликі, але дуже красиві будиночки, насичені яскраві фарби, шпилі собору на їх тлі, все це вказує на красу та велич Мілана, змушує частіше битися серце. Приходить розуміння про створення цього архітектурного шедевра, на яке дивишся знову і знову. В будь-якому приміщенні квартири можна використовувати з денними пейзажами Мілана дизайн натяжних стель.

Натяжні стелі з фотодруком прекрасних видів Мілана

Навіть на балконі, помістивши на стелі міські пейзажі цього міста, можна створити невеликий куточок відпочинку. Нічні пейзажі міста, ще більше можуть вражати своїми видами, ніж вдень. При світлі вогнів Мілан стає дуже привабливим, красивим і насиченим, на нього можна дивитися та дивитися, не відриваючи погляд. Дизайн з використанням нічних пейзажів Мілана на натяжній стелі добре підійде приміщення спальні. Такий натяжна стеля стане невід'ємною частиною інтер'єру, особливо в поєднанні з мінімалізмом чи готикою. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: 044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.