Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Купити натяжну стелю з установкою або без?

Займаючись монтажем натяжних конструкцій у Києві, компанія «Леруа» пропонує своїм потенційним клієнтам подумати, перш ніж вирішити питання про самостійному монтажі натяжної стелі. Фахівці компанії коротко розкажуть, що треба вміти робити і які комплектуючі необхідно мати для установки натяжної стельової конструкції. На сьогодні натяжні стелі в столичних квартирах вже далеко не новина, такі стелі вже не здаються чимось незвичним або незрозумілим.

Купити натяжну стелю з установкою або без?

Єдиною перешкодою масової їх встановлення є їх вартість. Адже виробниками самого якісного натяжної полотна є Франція і Німеччина і компанія «Леруа» співпрацює тільки з виробниками цих країн. Але якщо клієнт захоче встановити натяжну стелю самотужки, то в нашій компанії можна придбати все для цього необхідне. Через Інтернет можна отримати покрокові інструкції з монтажу каркасу, натяжка ПВХ плівки та текстильного полотна. Таким чином, можна заощадити на монтажі, встановивши самостійно стельову натяжну конструкцію.

Купити натяжну стелю з установкою або без?

Але виправдана чи буде ця економія, навіть якщо Ви працюєте у будівельній сфері. Тут потрібні певні навички, починаючи вже з вимірювання та креслення стелі. Замовляючи стелю з установкою, всі виміри робить професійний майстер безкоштовно, в іншому випадку необхідно все зробити самостійно. Якщо стеля рівна, просто. Насамперед, необхідно виміряти всі довжини сторін та діагональ стелі.

Самим простим та надійним способом монтажу, для самостійної установки, є гарпунний спосіб, але він вимагає високої точності вимірів. У кресленні використовують правило трикутників, вся площа розбивається на мінімальну кількість трикутників, пересічних ліній в схемі не повинно бути. Максимальна похибка – 1%, при цьому не більше 10 мм. Від руки зроблені креслення, в розробку не приймаються, треба в Інтернеті знайти відповідну програму, внести в неї всі вимірювання і тоді отримати готовий креслення з трикутниками і розмірами. Ось тоді можна зробити замовлення на весь комплект, необхідний для самостійної установки натяжної стелі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Нарізку пластикових або алюмінієвих багетів для каркаса, викрійку полотна для стелі з вінілової плівки, якщо необхідно зварювання полотен, приварювання гарпуна все це зроблять наші майстри, упакують комплектуючі, і можна буде забрати для самостійної установки. Ніби все просто, але обладнання для монтажу, особливо вартість газової теплової гармати значно перевищить економію на монтажних роботах. Витрачатися на інструменти, які знадобляться один єдиний раз, вкрай не логічно. Тим більше, що монтаж натяжних стель вимагає високого професіоналізму, тоді вони прослужать у відмінному стані не один десяток років.

Це доведено на практиці. Економія на установці натяжних стель себе не виправдовує. Більшість клієнтів нашої компанії замовляють натяжні стелі із встановленням, так буде якісніше і більш надійно. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: 044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.