Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Матові натяжні стелі і оформлення в стилі сучасних комп'ютерних технологій

Вік комп'ютерних технологій, це як раз даний час, коли комп'ютер стає все більш популярним. Сьогодні комп'ютери працюють не тільки в складних і трудомістких операціях, але вони заполонили практично всі сфери нашого життя. З їх допомогою люди спілкуються, дізнаються новини, навчаються, купують саму модний одяг і працюють. Сучасні тенденції і комп'ютерні технології зачепили і дизайнерів в оформленні інтер'єру приміщень в стилі різних наукових засобів та техніки.

Матові натяжні стелі

Техно стиль інтер'єру, особливо затребуваний сьогодні в кімнатах, де проживають підлітки. Дизайн такого інтер'єру складається з різноманітних пластикових або металевих пристосувань, які створюють загальний оригінальний та закінчений вигляд. Правда, мінімалізм в чистому вигляді зустрічається не так часто, хіба тільки в квартирах справжніх прихильників цього напряму. У дитячих кімнатах зазвичай краще обмежитися окремими його елементами, наприклад, фотодрук з тематичним зображенням на полотні натяжної стелі.

Дизайнери компанії «Леруа», яка перебуває на ринку натяжних стель в Києві вже багато років, пропонують кілька технічних фонів на матовому натяжній стелі. Перш за все, технічні фони мають світлу колірну гамму і схожі на мікросхеми, невеликі візерунки. Такі варіанти фотодруку можуть доповнити не тільки дитячу кімнату, але шикарно виглядають на поверхні натяжної стелі вітальні, кухні або спальні. Багато дизайнерські рішення полотно, виконане в ніжно-блакитних чи бузкових тонах з білими малюнками, чудово впишеться. Дуже доречним буде подібний варіант в стилі мінімалізму, так як тут не використовуються яскраві візерунки та яскраві кольори. Створення мікросхеми на поверхні натяжної стелі стане ще й показником технічної освіченості та інформованості, що немало важливо в наш час.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Такі натяжні стелі зроблять приміщення більш стильним і креативним. На матовому натяжній стелі можна використовувати колажі на технічну тематику або в стилі віртуальної реальності. У цьому варіанті на стельовому полотні можна використовувати не тільки дивовижні зображення, а цілі написи. Чудово, сучасно і стильно виглядає на натяжній стелі фотодрук з зображенням сторінки в соціальних мережах, пошукових загальновідомих і впізнаваних сайтів та багато іншого. Такий варіант зробить кімнату оригінальною та улюбленою для дитини, а для його друзів, цікавою. Матриця на матовому натяжній стелі. Але це не фотодрук героїв однойменного фільму «матриця», хоча при бажанні і це можливо.

Матові натяжні стелі

Ми маємо на увазі розташованих на чорному тлі, набір символів та чисел. Невід'ємною частиною натяжної стелі стануть зелені вертикальні смужки, які в інтер'єрі кімнати хлопчика-підлітка красиво будуть гармоніювати з синіми або зеленими відтінками, гладкою та рівною меблями в стилі мінімалізму. Прекрасно впишуться в цей дизайн інтер'єру такого ж виду полиці на стінах і килим ступінчастої форми. Створюється враження незвичайне, ніби рядки кодів розташовуються не тільки на стелі, але вони знаходяться по всій кімнаті. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: 044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67