Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Білі натяжні стелі – фото

Здавалося б, що особливого в словосполучення «біла стеля», адже якихось 10-15 років тому інших стель і не було. Це тільки з появою натяжних конструкцій, стельові покриття стали встановлюватися всіляких забарвлень. З'явилися зелені, сині, жовті, фіолетові, рожеві та навіть чорні стельові полотна. Зараз існує понад 200 найменувань відтінків полотен різних фактур. Встановлюючи натяжні стельові конструкції в приміщеннях міста Києва, фахівці компанії «Леруа» відзначають, що багато їх клієнти залишилися вірними старим традиціям, вважаючи за краще білі натяжні стелі.

Білі натяжні стелі – фото

Наша компанія, співпрацюючи з європейськими виробниками натяжних полотен, може запропонувати своїм замовникам різноманітний і яскравий вибір стельового покриття. У нас є зображення розкішних картин на полотні, яскраві кадри з мультфільму, зоряне небо і багато інших дивно прекрасних речей. І все ж найчастіше, наші замовники вибирають білі натяжні полотна. Тому в цій невеликій статті піде мова про те, у яких стилях, і для яких інтер'єрів найбільше підходить класична білизна стелі. Насамперед, розповімо про білому матовому натяжній стелі, який візуально абсолютно не відрізняється від бетонного пофарбованого або гіпсокартонної стелі. Переваги цього стелі дуже великі, найчастіше це безшовні стелі, а якщо і є шов, то він зовсім не помітний.

Застосовуючи ці матеріали, приміщення стає гарним, світлим, свіжим, просторим, до того ж на багато десятиліть. Тільки матові білі натяжні стелі підходять до всіх без винятку стилям. Будь-який напрямок, будь то класика або сучасні стелі у стилі хай-тек або мінімалізм, ранній модерн або скандинавський стиль, вітає білизну перекриття.

білі натяжні стелі фото

Білого кольору тканинні натяжні стелі, цей стельовий текстиль дуже схожий на матовий вініл. Але порівняно з вінілом, матеріал на порядок вище за вартістю і за своїм достоїнствам більш престижний. Неймовірна міцність ховається під його зовнішньою простотою. Текстильна тканина міцніша від ПВХ в 15-20 разів, пошкодити механічним способом її практично неможливо. Натяжні текстильні стелі називаються безшовними, перекривають приміщення без стиків, так як ширина тканини у рулонах випускається 3,1; 4,1; 5,1 метра. Текстильне полотно випускається у Франції (Кліпсо), а в Німеччині (Дескор), мають спеціальні серії з підвищеними антибактеріальними властивостями і використовуються в медичних установах, а з підвищеними акустичними властивостями для студій звукозапису. Всі тканинні натяжні стелі можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях, в заміських будинках, на балконах і лоджіях, цей текстиль морозостійкий, витримує мороз мінус 50 градусів.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Білий натяжна стеля сатин є альтернативою і різновидом матовому стелі. Сатинове полотно не на багато відрізняється зовні від матового матеріалу, з невеликим блиском, що нагадує блиск перламутру більш гладка плівка. Як і матове полотно, сатин в застосуванні також універсальний. Єдина відмінність цього полотна, його білосніжність, сатиновий стеля буде іскристим як чистий сніг. Білий колір має безліч відтінків, алебастровий, молочний, слонової кістки та багато інших, але тільки сатиновий стеля буде по справжньому білим.

Білий глянсовий натяжна стеля виблискує як лакована шкіра, володіючи світловідбиваючої здатністю. Крім прекрасного блиску, білі плівки ПВХ відображають контури великих яскравих предметів та силует вікна. Властивість відображає ефекту дає можливість візуально збільшувати кімнату, а якщо кімната кольорова, то і стелю, відображаючи цей колір, теж буде кольоровим. У синьому приміщенні натяжна глянцевий білий стеля буде голубуватого відтінку, в червоному – рожевого і т. п.

Але треба мати на увазі, що полотна білого кольору найменш дзеркальні, більш сильний відображає ефект мають темні плівки. Що б замовити натяжні стелі в Києві, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.