Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Де замовити натяжні стелі недорого?

Сучасне оздоблення стельової поверхні, його зовнішній вигляд для людини, що знає ціну якісної обробки стельової поверхні, асоціюється з недозволеною розкішшю та виглядає досить дорого. І справді, цікава фактура, ідеально рівна поверхня, і впевненість в тому, що така краса прослужить не один десяток років, все це називається натяжними стелями. У багатьох киян сьогодні не виникає жодного сумніву, що гроші, витрачені на установку, пропадуть даремно.

Де замовити натяжні стелі недорого?

Справді, коли-то натяжні стельові покриття були предметом розкоші, але ті часи пройшли, а технологія натяжних стель настільки змінилася, що дає можливість встановити їх усім бажаючим, незалежно від рівня доходу. Цей факт можуть підтвердити майстри компанії «Леруа», які займаються їх монтажем в Києві.

Де замовити натяжні стелі недорого?А зараз трохи про тих факторах, які впливають на вартість натяжних конструкцій. В залежності від площі приміщення можна встановити як найпростіший однорівневий, так і багаторівневий стеля. Не обов'язково і полотно повинно бути плоским і встановлюватися горизонтально. Якщо дозволяє висота приміщення, то стельове полотно можна зробити у вигляді арки, склепіння, цього купола. Вінілова плівка ПВХ дає можливість виготовляти різні тривимірні фігури у вигляді конуса, дюни, а також стилізовані зображення квітів та метеликів. Звичайно ж, від складності натяжна конструкції, від числа різних «наворотів» і буде, залежить вартість натяжної стелі. Найбільш прийнятним варіантом для малогабаритних квартир, це однорівневий звичайний стелю. Адже для квартири в хрущовці втрата зайвого сантиметра виявиться дуже помітною.

Але в стандартній київській квартирі можна недорого замовити навіть дворівневої натяжна стеля. Тоді до гіпсокартонному підвісному короба, який служить зовнішнім рівнем стелі, прикріплюється натяжний полотно. Вартість натяжної конструкції залежить і від вибору матеріалу не тільки фактури і кольору, але і ціни. Наша компанія співпрацює з європейськими виробниками в Німеччині та Франції, де виготовляють найбільш поширені плівки ПВХ з матовою, лакової та сатиновою поверхнею.

Полотна європейських виробників мають відповідно і європейська якість, що підтверджено сертифікатами. На жаль, на українському ринку можна зустріти контрафактну плівку ПВХ, за якістю вона не відповідає жодним стандартам. Особливо китайська плівка найбільше піддається підробці. Тому наша компанія, працюючи з європейськими партнерами, впевнена в якості полотна, яка пропонує своїм клієнтам, і вони не будуть вдихати отруйні випари, які виділяють виробні матеріали.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Підвищена концентрація толуолу та фенолу призводить (використовуються у виготовленні підробленої плівки) не тільки до неприємного запаху, але можуть виникнути захворювання дихальних шляхів, алергічні реакції і навіть непритомність. Вартість натяжної стелі залежить і від того, хто його буде монтувати. Звичайно, встановити натяжну стелю можна і самостійно, це буде дешевше. Але без відповідного досвіду братися за монтаж багаторівневої складної конструкції не варто.

Адже від установки натяжної конструкції залежить термін її експлуатації. Якщо Ви бажаєте, щоб натяжна стеля у Вашій квартирі був у прекрасному стані кілька десятиліть, довіртеся професіоналам, які підберуть саме якісне полотно та зроблять якісний монтаж стелі. Тому замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.