Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі екологічні

Завдяки своїм неперевершеним переваг натяжні стелі давно завоювали довіру киян. В цьому вже не один раз переконуються співробітники компанії «Леруа, які на ринку натяжних стель вже багато років. Тим, кому наші фахівці встановили у квартирі цю сучасну стельову конструкцію, до її якості не мають жодних претензій. Для тих, хто запланував провести у своєму житлі косметичний ремонт і стоїть перед вибором, сучасних натяжних конструкцій і буде ця невелика стаття. Насамперед, необхідно убезпечити себе від покупки не якісних натяжних стель, їх підробку.

Натяжні стелі екологічні

Натяжна стельова конструкція складається з двох головних елементів каркасу та полотна. Каркас, це монтажний алюмінієвий і вініловий профіль, тут не може бути ніякої загрози у цьому плані. А ось до питання вибору полотна, треба підходити дуже зважено. Полотно для натяжної стелі буває текстильне і плівкове. Текстильне полотно виготовляється тільки у Франції, Німеччині та за ліцензії європейських виробників, в Китаї. Особливістю тканинного полотна є те, що виробники випускають свій матеріал шириною в три-п'ять метрів, і постачають його в рулонах.

Натяжні стелі екологічніТаким чином, текстильний натяжна стеля буде цілісним або його ще називають, безшовним. З обраного відповідної ширини рулону відрізають шматок полотна потрібної довжини. Фірмова маркування виробника буде по краях всього відрізаного полотна, що є ознакою оригінальності матеріалу. Текстильне натяжний полотно є екологічним матеріалом, що свідчить про його безпеку для здоров'я людей та навколишнього середовища. Дитячі комбінезони, куртки, непромокальні плащі та інші різні предмети випускаються з аналогічного матеріалу. В рулонах шириною до трьох метрів проводиться вінілова плівка, і тільки Китай виробляє деякі зразки матеріалу шириною до п'яти метрів. Встановити безшовний вініловий натяжна стеля, рідкісний виняток із правил. Отже, більшість натяжних стель з плівки ПВХ зібрані з декількох частин полотна, і спаяні між собою на верстаті ТВЧ. Нанесення фірмової маркування на матеріал не має ніякого сенсу і тут є потенційна небезпека придбати неякісне полотно. У зв'язку з популярністю натяжних стель на ринку з'явилося вінілове полотно контрафактного виробництва.

Особливо це відноситься до недорогих та найбільш поширеним матовим, глянсовим і сатиновим плівок ПВХ. Дороге полотно декоративної фактури, перламутр, металік, парча і т. д. підробці не піддається, тому сумніватися в достовірності такого полотна не треба. Ситуація складніше з вибором недорогого виду вінілової плівки. З каталогу установника можна вибрати плівку ПВХ європейського або китайського виробництва, але не факт, що саме це полотно буде використано для виготовлення Вашого натяжної стелі. І перевірити оригінальність матеріалу відразу при монтажі натяжної плівкового стелі не представляється можливим. Відсутнє маркування, не показником є і запах від плівки. Газова гармата нагріває вінілове полотно, при установці, до температури +60-70С. При такій температурі всі без винятку плівки будуть виділяти випаровування нейтральних і шкідливих речовин. До того ж, до складу вінілової плівки входить фенол та толуол, крім інших компонентів. Але їх концентрація в європейському матеріалі, виготовленому з дотриманням усіх технологічних умов, жодної небезпеки не представляє, відповідає вимогам екологічних матеріалів для натяжних стель.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Зміст фенолу та толуолу в контрафактної плівці в десятки і навіть сотні разів може перевищувати гранично допустиму норму. Неприємний запах, який не вивітриться, це ще дрібниця, порівняно з імовірністю алергічних реакцій, захворювань дихальних шляхів, ядухи. Довго перебувати в такій обстановці небезпечно для здоров'я. Єдино вірний спосіб забезпечити купівлю екологічного натяжної стелі, це звертатися в компанію інсталятора, яка заслуговує на довіру. У гонитві за миттєвою вигодою, солідна компанія не стане ризикувати своєю заслуженою репутацією, яка роками бездоганної роботи. Треба мати на увазі, що сьогодні будь-яка успішна компанія має офіс або Інтернет-ресурс. Перш ніж запрошувати замірника, необхідно побувати в офісі компанії або відвідати сайт в Інтернеті. Наша компанія працює з виробниками натяжної полотна лише Франції та Німеччини. Ми впевнені в якості своїх натяжних стель, що підтверджено європейськими сертифікатами якості та відповідності гігієнічними висновками. Що б замовити натяжні стелі в Києві, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.