Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як зробити розрахунок ціни натяжної стелі?

На сьогоднішній день все частіше у багатьох типах приміщень натяжні стелі стають головним центром дизайнерської композиції. Насамперед, ці стельові покриття надають приміщенню комфортний і затишний вигляд. Оригінальне оформлення зовнішнього вигляду натяжної стелі дає можливість зробити інтер'єр приміщення просто прекрасним. У цьому переконані працівники компанії «Леруа», які бачили ті зміни в дизайні інтер'єру приміщення, які були до встановлення натяжних стель і після.

Як зробити розрахунок ціни натяжної стелі?

На ринку монтажу натяжних стель у Києві наша компанія вже давно, і на рахунку компанії багато встановлених натяжних конструкцій в різних не тільки за розміром кімнатах, але й по безпосередньому призначенню. Якщо брати київську квартиру, то таку обробку можна зустріти не тільки в кімнатах, на кухні, у ванній, але і в передпокої, коридорі і навіть на балконі. І всі ці приміщення виглядають просто неймовірно привабливо. В процесі вибору натяжної стелі для оформлення свого житла необхідно заздалегідь дізнатися, скільки він хоча б приблизно буде коштувати. У серйозних компаніях, які займаються установкою натяжних стель, є сайти, на яких можна познайомитися з основними видами фактури полотна, відтінками кольору, натяжними конструкціями, вартістю різних натяжних стель.

Є сайт і у нашої компанії, де всі бажаючі можуть отримати вичерпні відповіді на всі цікавляться питання. Але для тих, хто хоче сам зробити розрахунок вартості натяжної стелі можна скористатися онлайн калькулятором. Це не буде точною вартістю, але все ж приблизно можна дізнатися в яких кордонах будуть витрати на стельове покриття.

Параметри калькулятора натяжної стелі:

Як зробити розрахунок ціни натяжної стелі?Фактура полотна є одним з основних параметрів у процесі підрахунку вартості натяжної стелі. Не всі існуючі варіанти фактури полотна може показувати калькулятор розрахунку цін. Самі затребувані, глянцевий, матовий, сатиновий можуть

бути в кожній конкретній фірмі. Деякі компанії включають у перелік фактури і дорогі варіанти, замшеве або напівпрозору полотно. Потім йде рядок виробник. Необхідно вибрати країну, де буде виготовлено натяжний полотно. Найбільш дешевими варіантами будуть китайські полотна, а більш дорогими, але і самими високоякісними будуть матеріали з Франції та Німеччини.

Наша компанія співпрацює тільки з європейськими виробниками, тому ми впевнені, що встановлені нами стелі у гарному якості будуть в експлуатації не один десяток років. Наступний крок у розрахунку ціни натяжної стелі, необхідно ввести площа або окремо довжину та ширину приміщення. Програма сама підрахує з допомогою цих даних, скільки полотна потрібно на даний стеля. Але для точного визначення треба ввести в програму наявність кутів і труб, так як полотно не відрізається точно за розміром кімнату. На вартості майбутньої конструкції велике значення має і наявність фотодруку. Якщо білі і кольорові полотна однакової фактури мають майже однакову ціну, то наявність фотодруку на вартості майбутнього стелі може істотно вплинути.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Стандартні зображення не сильно вплинуть на вартість, але складні оригінальні малюнки, що створюються на замовлення, звичайно ж, будуть дорожче. При підрахунку ціни натяжної стелі велике значення має освітлення. Буде це люстра і скільки їх буде, чи це буде вбудоване освітлення. Фахівці нашої компанії відзначають підвищений попит на вбудоване освітлення в квартирах своїх клієнтів. Таке освітлення не тільки виглядає оригінально і стильно в оформленні дизайну кімнати, але і має велике функціональне значення. Замовляйте натяжні стелі в Києві, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.