Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі з фотодруком колажів в приміщеннях різного типу

Для тих, хто чув слово колаж, але не зовсім в ньому розібрався, це створене на полотні зображення з маленьких різних частин, при тому, що кожна частина має сама по собі певний сенс. Дуже часто справжній витвір сучасного мистецтва, колаж, виходить з наклеєних фотографій, вирізок із журналів, газет та книг, доповнено написами, спеціальними значками або малюнками від руки. Це будуть невеликі колажі, зроблені своїми руками.

Натяжні стелі з фотодруком

Дизайнери компанії «Леруа», яка займається стельовим покриттям в приміщеннях киян, запевняють в тому, що можна помістити великий колаж на стелі будь-якої квартири. Для цього існує технологія фотодруку з допомогою, якої можна зробити різні зображення та розташувати їх на натяжній полотні. Це можуть бути фотографії з сімейного альбому, певні картинки, схеми і навіть таблиці. Головною умовою тут буде гарна якість зображення, і воно повинно відповідати дизайнерським стилем інтер'єру приміщення. Подібну технологію дуже часто застосовують в стилі поп-арт, де велика кількість яскравих відтінках дрібних деталей на всіх поверхнях створюють прекрасну атмосферу і виглядають просто чудово. Саме в цьому стилі колажі з елементами сучасного образотворчого мистецтва, виглядають найбільш вдало і привабливо.

У вітальні вони вдало гармоніюють зі спеціальною оббивкою м'яких меблів або з килимами на підлозі спальні. Сфера використання фотодруку такого типу на натяжних стелях дуже велика. Популярність натяжних стель з фотодруком колажів стає зрозумілим, наскільки незвичайними та оригінальними вони можуть бути. Використання натяжних стель з фотодруком колажів. Поверхня натяжної стелі в спальні з фотодруком в зображенні колажу в стилі поп-арт виглядає просто шикарно, особливо сімейні фотографії. Сьогодні просто не модно розміщувати фотографії на столі в рамочці або на стінах, а от розмістити їх на поверхні стелі спальні та лежачи на ліжку розглядати їх, дуже навіть зручно. Треба зазначити, ніж оригінальне оформлення, тим більший на нього попит.

Натяжні стелі з фотодруком колажів в приміщеннях різного типу

Можна розташувати в хаотичному порядку фотографії або створити на натяжній стелі фотоальбом, розділивши частини кімнати на фотографії різних років, послідовно їх, з'єднавши спеціальними кольоровими стрілками. Красиво виглядають на натяжній стелі з фотодруком фотографій, що належать окремим подіям, весілля, народження і дорослішання дитини, відпочинок на морі і т. д. Колажі в дитячій кімнаті покажуть себе дуже оригінально не тільки на фотографіях, але і в яскравих картинках, веселих написах, стрілочки, схемах. Популярним зараз є тематичний колаж для дитини, яка розташовується над функціональними зонами кімнати.

Так, героїв мультфільмів з їх улюбленими фразами розташовують в ігровій зоні, математичні правила, уривки з підручників, а також елементи шкільного приладдя розташовуються в робочій зоні, а над ліжком можна зробити уривки з колискових і зображення сплячих тварин. Така натяжна стеля ні коли не набридне дитині, до того ж, буде чудово розвивати його пам'ять, увагу та мислення. У розважальних тематичних кафе або ресторанах колажі зазвичай відповідають певним тематичним оформлення. В ресторані або кафе створених у вигляді магазину книг, на натяжній стелі зображується колаж у вигляді сторінок з книг різних напрямів та жанрів.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

В кафе, де зазвичай збираються рок-музиканти, на стельовому покритті можна зробити колаж фотографій зірок цього музичного напрямку з їх коронними фразами. Для створення колажу фотодрук на натяжній стелі в магазинах відкривається найширший спектр варіантів. Там, де продають приладдя для полювання або снасті для риболовлі, колажі можуть складатися з фотографій, що показують трофеї полювання або риболовлі. Так створюються колажі в самих різних за своїм спрямуванням магазинах. Замовляйте натяжні стелі в Києві, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.