Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Ремонтуємо натяжні стелі

Займаючись монтажем натяжних стель співробітникам компанії «Леруа», до щастя не так часто, але все ж іноді доводиться виїжджати і усувати пошкодження на натяжній стелі. Ось тому і виникла ця невелика стаття про те, як запобігти пошкодженню натяжної стелі, які способи ремонту існують. За своєю експлуатаційної характеристикою натяжні полотна дуже міцні і довговічні, особливо текстильний матеріал. А ось натяжні плівкові стелі можна пошкодити, якщо сильно постаратися. Співробітники нашої компанії впевнені в тому, що уникнути пошкодження полотна можна, дотримуючи ці не дуже складні правила.

Ремонтуємо натяжні стелі

- Плівку ПВХ не можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях взимку, так як при мінусовій температурі вона втратить свою еластичність і стає ламкою і крихкою.

- Вінілове полотно не можна монтувати і в приміщеннях, де температура може досягати плюс 60°C і вище. При нагріванні плівка може розтягнутися і провиснути, що вплине на естетичний вигляд приміщення. Можна пошкодити плівку, якщо поруч будуть гострі предмети. Усього цього можна уникнути, якщо встановити в таких приміщеннях тканинні полотна, які ні як не реагують на зміну температури. Вони чудово переносять як високі, так і низькі температури, і їх перепади.

- Полотно плівки ПВХ витримує при затопленні холодною водою до 100 л на 1м2. Але від великої кількості гарячої води плівка може сильно розтягнутися і прорватися, тоді її доведеться міняти.

- Ріжучі і гострі предмети, лижні палиці, парасолі, карнизи, профілі і т. д. необхідно тримати якомога подалі від стелі, щоб не пошкодити, особливо вінілове полотно.

- іноді Пошкоджують вінілові стелі при ремонті кімнати. Наші майстри рекомендують, спочатку зробити ремонт стін, а потім монтувати стелі. Разом з установкою стельової конструкції необхідно встановити і карнизи для портьєр і ламбрекенів. Якщо поклейка шпалер відбувається після змонтованих натяжних стель, тоді є високий ризик при підрізуванні верхніх кромок полотна, проколоти або прорізати плівку. У разі, коли спочатку поклеєні стіни, а після встановлений стеля, то навіть через багато років, при повторному ремонті стін, стельове полотно не буде пошкоджено.

Самостійно витягнувши заглушку, намочіть шпалери, і можна знімати полотнища. Після акуратно заведете нові шпалери в отвір між стіною і стелею, вставити заглушку. Вийде рівна лінія шпалер, в цьому випадку підрізування не знадобитися. На жаль, подібні рекомендації не завжди виконуються, і тоді доводиться робити ремонт натяжної стелі, після прожарювання, порізу і псування яким-небудь іншим способом.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Полагодити плівкове стельове полотно можна різними способами. Все залежить від розташування і розміру діри, а також від дизайну стелі. Порізи і проколи розміром до 10 см усуваються самим дешевим і простим способом, латкою. З аналогічною плівки викроюється латка, потім спеціальним складом приклеюється зсередини стелі. Після можна симпатичною наклейкою, квіткою, зірочкою, метеликом чи іншими елементами сліди ремонту задекорувати, надаючи стелі максимальну естетичність. У приміщенні з інтер'єром в стилі хай - тек або строгому офісі наклейки будуть не зовсім недоречні, тому замість латки на місці дірки встановлюють новий світильник або витяжка.

Ремонтуємо натяжні стелі

Іноді нашим фахівцям вдається не змінювати вид натяжної стелі після ремонту. Це в тому випадку, якщо відстань від однієї з стін до діри не більше 10 см, а натяжний полотно встановлено на гарпун. Тут використовується спосіб перетяжки, коли полотно стелі демонтується, за рівнем прориву обрізається і у виробничих умовах наварюється новий гарпун. Потім полотно встановлюється заново, стеля виглядає на місці, як новий. Але якщо розрив плівки більше 20 см, доведеться міняти полотно повністю. Заміна натяжного полотна буде дешевше, так як каркас вже є. Замовляйте натяжні стелі в Києві, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.