Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжну стелю затопили

Фахівці компанії «Леруа» завжди впевнені в одному, що тільки натяжний стельове покриття відрізняється самим бездоганним зовнішнім виглядом. Натяжна стеля підходить до будь-якого стилю інтер'єру. До традиційного класичного стилю прекрасним елементом інтер'єру буде матова поверхня натяжної стелі. Радувати око в будь-якому приміщенні будуть шовковисті відблиски на поверхні сатинового натяжної стелі. Навіть саму маленьку кімнату зробить візуально просторіше, розширить її простір глянсове натяжний полотно. Використовуються дорогі полотна класу «ексклюзив», з поверхнею під замшу, напівпрозорої підсвічуванням та металевим блиском. Самим помітним предметом інтер'єру натяжна стеля стає при використанні фотодруку.

Натяжна стеля затопили

Тільки висота приміщення може бути обмежувачем кількості рівнів натяжна конструкції стелі. Використовуючи полотно європейських виробників, гарантійний строк експлуатації якого більше ніж 10 років, наші фахівці знають, що натяжні стелі можуть прослужити фактично кілька десятиліть. При появі зовнішнього забруднення досить протерти його м'якою серветкою, водою з мильним розчином.

Але це буде так, якщо за півстоліття все буде відбуватися в штатному режимі. Але, на превеликий жаль, у багатоквартирних будинках киян може бути ситуація, коли сусіди затопили натяжна стеля. Для людей ще не дуже знайомих з особливостями натяжних стель, це найголовніша причина для тривоги. Розвіяти ці сумніви допоможуть відомості про стельовому полотні та його особливості. Є два виду стельового матеріалу, плівковий і текстильний і в контакті з водою вони ведуть себе по-різному.

натяжна стеля затопили

Вініловий натяжна стеля, маючи товщину, всього 0,17-0,35 мм може витримати до 100 літрів води на квадратний метр. Еластичність і міцність вінілової плівки вже давно перевірена, матеріал при розтягуванні витримує досить великі навантаження. Але стельове полотно в більшості випадків складається з кількох частин, зварених на верстаті ТВЧ. Міцність зварного шва залежить від майстерності оператора та якості верстата. Тому не треба випробовувати долю, спостерігаючи за тим, як під вагою сотень літрів води, полотно стелі поступово провисає. В першу чергу треба відключити електрику, аби не було короткого замикання.

Потім будь-яким працюють способом перекрити воду, у сусідів зверху, в під'їзді по стояку, у всьому будинку. А потім треба братися за злив води з натяжної стелі. Якщо води на полотні зовсім трохи і немає загрози короткого замикання, то можна залишити висихати на полотні, не зливаючи. Під стелею нагорі завжди тепло, через кілька днів невелика калюжка сама випарується, ніяких помітних слідів після себе не залишить. Але у випадку якщо води багато і над головою нависла водяний міхур, то її треба зливати. Найбільш правильним рішенням цього питання, виклик майстрів, які монтували цей стеля. Але якщо Ви самі вирішили прибрати воду, то спочатку необхідно демонтується світильник. Протягнути шланг в отвір і повільно викачувати воду. Після зливу, для просушування полотна, отвір залишити відкритим на кілька днів. Але якщо на стелі немає світильника, то треба буде витягти частину полотна в одному кутку кімнати. Ця процедура набагато складніше, все ж доведеться викликати майстра компанії, що встановила натяжна стеля.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Текстильна тканина виготовлена з ниток поліестеру і просочена поліуретановим складом дуже міцна.

Захисний поліуретановий шар не пропускає воду, але з часом, під час затоки, просочення вступає з водою в реакцію і тканина поступово розпушується. Якщо з поверхні текстильного натяжної стелі через добу не злити воду, то на ньому може з'явитися пляма, яке доведеться зафарбовувати. Через дві доби полотно назавжди втратить свою водостійкість, та вся накопичена вода почне протікати. Тканину треба буде тільки замінити, так як поліуретановий шар відновленню не підлягає. Замовляйте натяжні стелі в Києві, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.