Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Тканинні натяжні стелі: кілька мінусів та плюсів

Працюючи з натяжними стелями, майстрам компанії «Леруа» досить часто доводиться чути питання, щодо тканинних покриттів. Сьогодні ці натяжні покриття використовуються дуже часто, поряд з тими ж плівковими. Тканинні полотна, застосовувані для обробки стелі абсолютно різних по своєму призначенню та розміром кімнат, здатні змінити їх у привабливі, затишні і комфортні для життя приміщення. Але багато киян, які тільки готуються зробити в своїх квартирах універсальне оформлення, задають питання про особливості матеріалу, його використання в різних ситуаціях. Розвіяти усі побоювання і міфи щодо натяжних тканинних стель готові наші фахівці, детально зупинившись на всіх їх мінуси та плюси.

тканинні натяжні стелі

Головним мінусом тканинного натяжної стелі є не переносимість вологи.

Це означає, що тканинне полотно не варто встановлювати у ванній кімнаті, де високий рівень вологості, яка за тривалий час негативно позначиться на якості полотна. Не зроблять краще тканинні стелі і на кухні, де немає витяжки над плитою, на поверхні можуть з'явитися від попадання пари або води, сліди або розлучення. В сучасних новобудовах, звичайно, такої проблеми немає. Деякі дизайнери вважають мінусом і те, що тканинні полотна мають тільки матову фактуру. В цілому це можна вважати не зовсім мінусом, а іноді навіть плюсом. Але все ж обмеження колірної тональності суттєво зменшує дизайнерів у їх вирішенні по застосуванню даного полотна. На відміну від плівкових полотен, де забруднення можна прибирати вологою серветкою, текстильні полотна можна прибирати лише за допомогою сухої чистки. При здійсненні процесу догляду за тканинними натяжними стелями дана особливість може викликати деякі труднощі. Так, невелике плямочка можна прибрати з цієї поверхні сухою м'якою щіткою або потоком теплого повітря. Істотні забруднення прибираються за допомогою води, головне тут не перестаратися. Це і є основні мінуси тканинних натяжних стель. А тепер плюси тканинного полотна.

Широкий спектр можливостей застосування, абсолютно різних за призначенням кімнатах.

На відміну від плівкових натяжних стель, тканинних стель віддається більша перевага не тільки в кімнатах квартири або будинку, але і в офісних приміщеннях, магазинах, кафе, ресторанах та інших громадських приміщеннях. Це пов'язано з тим, що текстильне полотно більш ніжне, надає будь-якому приміщенню затишок, налаштовує людей на робочу обстановку. Тканинні стелі в квартирах або приватних будинках часто стають частиною інтер'єру спальні, вітальні чи кімнати для дітей. Такі стельові покриття допомагають розслабитися, відпочити. Нерідко, в столовій зоні кухні або на утепленому балконі можна побачити найрізноманітніші варіації та кольору тканинних стель.

Можливість створення фотодруку, яка користується все більшою популярністю у наших замовників.

Тканинні натяжні стелі: кілька мінусів і плюсів

У нашому сучасному світі однотонними варіантами стельових покриттів досить складно когось здивувати. На тканинних натяжних полотнах з допомогою технології фотодруку можна створювати різні унікальні зображення. У великій масі всіляких варіантів малюнків найпоширенішими вважаються абстрактні або рослинні візерунки. На тканинній поверхні просто шикарно показують себе природні пейзажі, дуже ніжні і спокійні або навпаки, досить помітні варіанти, створюючи унікальне оформлення. Наприклад, зображення білих хмар пливуть по голубому небу, морські простори та інші види подібних зображень користуються сьогодні найбільшою популярністю у помешканнях киян. Тканинні натяжні стелі поєднуються з усіма дизайнерськими стилями інтер'єру. У цьому їх величезний плюс.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Саме з допомогою матових поверхонь оформляються як етнічні стилі, так і класичні. І це цілком закономірно, адже в той час важко було знайти плівкові або блискучі пластикові матеріали. Оформлення інтер'єрів наближеним до древнім оздобленням вдало вписуються тканинні полотна. В сучасних стилях поряд з плівковими покриттями, що часто зустрічаються комбінації з тканинними полотнами в багаторівневих конструкціях, створюючи, таким чином, не просто затишну атмосферу, але і стильну обробку. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.