Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля з підсвічуванням

В даний час проблеми якісної стельової обробки немає. З застосуванням сучасної обробної технології натяжна конструкції стелі надійність і краса давно вже ні в кого не викликає сумнівів. Якісно встановлена натяжна стеля здатний прослужити без косметичного ремонту не один десяток років. У цьому впевнені фахівці компанії «Леруа», яка вже багато років займається монтажем натяжних стель в Києві. Працюючи з європейськими виробниками натяжної полотна, якість якого дуже висока, компанія гарантує надійні експлуатаційні властивості натяжних стель.

види підсвічування натяжних стель

Існує два види натяжної стельового полотна, це полівінілхлоридна плівка і тканинні полотна з волокон поліестера. Вінілова плівка має безліч фактур і забарвлень, тканинні полотна представлені у невеликій колірній гамі, перш за все, це традиційний матовий матеріал, який для інтер'єру в класичному стилі, є універсальним рішенням.

В конструкції натяжної стелі крім каркаса і полотна дуже часто присутні додаткові елементи, які можуть зробити дизайн інтер'єру приміщення просто неповторним. Тут може бути багаторівнева конструкція, яка розділить на функціональні ділянки кімнату в квартирі або зал у ресторані і магазині. Таким елементом може бути і оригінальне підсвічування, яка замінить звичну люстру, і створить неповторну атмосферу затишку в приміщенні. Для підсвічування натяжної стелі використовується світлодіодна стрічка, підключена до електромережі через блок живлення, який розташований на відстані не більше семи метрів від стрічки.

натяжна стеля з підсвічуванням

Стрічка буває монохромного (одноколірної) або кольоровий, а керувати підсвічуванням натяжної стелі може звичайний вимикач. Монохромну світлодіодну стрічку для управління режимами яскравості підключають через диммер або звичайний реостат до блоку живлення. Для кольорової RGB стрічки необхідно застосовувати спеціального RGB контролера. Якщо світлодіодна стрічка прокладається по периметру приміщення, тоді треба встановити додатковий підсилювач потужності. А при потребі кілька бобін RGB стрічки (при великій довжині), треба дивитися, щоб їх маркування відповідала одній партії, тоді всі ділянки збірної стрічки гарантовано будуть мати однаковий колір і світло. І ще, БЖ повинен бути на 25% могутніше світлодіодної стрічки. Головне, щоб натяжна стеля з підсвічуванням був прикрасою інтер'єру і служив не один десяток років, необхідно щоб його установкою займалися високопрофесійні фахівці. З бюджетної боку, це не так вже і дорого, враховуючи гарантовані терміни експлуатації і чудову красу.

Види підсвічування натяжних стель. Одним з найбільш простих і доступних варіантів прокладки світлодіодної стрічки є використання короби зі спеціальною нішею, конструкція якого буде служити зовнішнім рівнем стелі. Внутрішнім рівнем буде саме полотно, плівка ПВХ або текстильне. В коробі можна розмістити не тільки світлодіодну стрічку, блок живлення, але ще і точкові світильники. Але треба мати на увазі, що в умовах звичайної квартири така конструкція може, виглядає непропорційно, адже висота короба повинна бути в межах 15 сантиметрів. Якщо встановити комбінованої конструкції стелі не дозволяють габарити приміщення, тоді наші спеціалісти монтують більш просту підсвічування, використовуючи стельовий плінтус з пінопропілена. Такий варіант підсвічування встановлюється і після монтажу натяжної стелі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Створює ефект польоту стельової поверхні над головою, оригінальне підсвічування натяжної стелі за рахунок того, що світловий потік направляється вниз на стіни, а не на стельове полотно. З поля зору випадають верхні кути приміщення, так як висвітлюється тільки 15-20 сантиметрів. Така система створює ілюзію «ширяючого» стелі. Можна використовувати підсвічування натяжної стелі зсередини, для цього є полотна спеціального светопроводящего матеріалу, напівпрозорої ПВХ плівки чи тканини, а також перфоровані полотно. До базового перекриття стелі монтують джерело світла. Світлодіодної стрічки можна розташовувати як завгодно, рівномірно по стельової поверхні, по периметру, і навіть у вигляді якої-небудь фігури. Видовище буде чудовим. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67