Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Тканинні натяжні стелі в кімнаті або кілька порад, як зробити приміщення затишнішим

Виїжджаючи до замовників на заміри по натяжним стелям, нашим фахівцям не рідко доводиться бути в ролі дизайнера. Клієнт хоче, щоб за допомогою натяжної стелі створити в своїй квартирі затишну оселю. А так як наша компанія «Леруа» вже давно займається установкою натяжних стель жителям Києва, то багато киян знають, що наші фахівці можуть надати затишку в кімнаті з допомогою натяжних стель різного типу. Приміщення вважається затишним, якщо людині в ньому зручно та комфортно, де є почуття захищеності, де можна розслабитися і покласти речі так, як тобі зручно.

тканинні натяжні стелі

Будь-яке житло можна зробити затишним, де б людина отримувала задоволення від проведення часу в ньому. На превеликий жаль не завжди виходить так, як того б хотілося, і причин може бути багато. Іноді брак фінансів не дозволяє максимально наблизити своє приміщення до затишку, або не зовсім вдало вибраний дизайнерський стиль, розмір приміщення, його освітленість, так і тисячі інших дрібниць. Все можна виправити за допомогою правильно обраних натяжних стель. Так, широкий спектр варіантів для дизайнерського творчості дає використання тканинних натяжних полотен. Збільшити або зменшити візуально простір приміщення, зробити його більш офіціозним або перенасиченим колірними відтінками можна встановивши натяжні покриття. Натяжні стелі можна підібрати так, що вони створять затишну для проживання атмосферу в будинку або квартирі.

Майстри компанії «Леруа» можуть дати для цього кілька порад; Використовувати не дуже яскраві відтінки. Дуже яскраві або навпаки, тьмяні кольори використовуються найчастіше в не житлових приміщеннях. У ресторанах, нічних клубах, магазинах, наприклад, чим більше відтінків на стелі, тим більше це зможе залучити клієнтів. Державні будівлі, офіси та лікарні асоціюються з білими стінами та стелями. В квартирі такі оформлення використовуються вкрай рідко. Щоб найбільш вдало оформити інтер'єр житлового приміщення необхідно по насиченості відтінків вибрати, що то середні. Таким відтінком тканинного натяжної стелі може бути бежевий, зелений, коричневий, персиковий, кремовий, світло-жовтий і т. д. Глянцевих стельових поверхонь треба уникати. Глянцеві поверхні сьогодні, хоча і є модною і сучасною обробкою, але в той же час є частиною технічних приладів. Адже, прототипом, як відомо глянцевих плівкових натяжних стель були металеві та пластикові поверхні.

поради по стелям

Тому зробити затишною кімнатою, не схожої на магазин техніки або лікарні, в житловому приміщенні можна використовувати інші фактури полотен. Найбільш часто використовуються серед всіх таких варіантів як матових, сатинових або замшевих натяжних стель, тканинні матові полотна. Не відображаючи освітлення, вони дають можливість зосередити увагу на композиційному рішенні у центральній частині.

Увага до дрібниць в інтер'єрі. Додати кімнаті достатнього затишку допоможуть всі непотрібні, як здавалося б, дрібнички, вазочки, квіти, черепашка з морського узбережжя на полиці, килим на підлозі. Адже зовсім не достатньо буде однотонного натяжної стелі, кілька стільців біля столу й на стіні невеликої картинки, щоб кімната була затишною. Чим більше буде дрібниць в інтер'єрі, тим насправді, краще, це буде набагато більш затишна атмосфера, ніж при горезвісному мінімалізмі. Різними можуть бути і відтінки тканинних натяжних стель. Найбільш привабливим зробить фотодрук. Особливу нотку оригінальності додадуть не яскраві і помітні пейзажі, а зображення декількох візерунків, кольорів або просто ліній. Вони дозволять об'єднати в єдине ціле всю композицію в кімнаті. Затишніше буде не велика кімната, а маленька.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

В залежності від призначення, простір впливає на створення затишку. Для кухні якщо є простір буде краще, там є велика кількість техніки і робочих поверхонь, але для створення затишної атмосфери у вітальні не обов'язково великі розміри. У великих приміщеннях, де меблі розташовується на відстані декількох метрів один від одного, немає відчуття цілісності дизайну, композиція ніби розірваний. Додати приміщенню кімнати більшого простору можна і за допомогою натяжних стель. Але не варто цього робити, тут сміливо можна створювати багаторівневі конструкції з матовими полотнами.

Проявляйте свою індивідуальність створення затишного оформлення свого житла. Як би красиво оформлена невелика кімната в готелі, з матовим дворівневим стелею, статуетками і серветочками затишній вона ні коли не буде. Ця кімната оформлена для всіх окремих відвідувачів, у неї немає душі, немає тих маленьких особливостей, які б показували на індивідуальність господаря цієї кімнати. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.