Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Тканинні натяжні стелі Descor: трохи цікавої інформації

В даний час сфера ремонту приміщень все більше змінюється та вдосконалюється. З'явилися нові матеріали і нові цікаві технології, які дають можливість досягати неймовірних результатів. Одним з таких нових і на сьогодні досить популярних матеріалів є натяжні полотна Descor, які випускають німецькі виробники. Тканинні полотна фірми Descor мають перед іншими покриттями рядом переваг, в яких впевнені і співробітники компанії «Леруа». Наша компанія на ринку встановлення натяжних стель в Києві вже багато років. Співпрацюючи тільки з європейськими виробниками натяжних полотен, фахівці компанії гарантують не тільки високу якість матеріалу, але й ідеальними дизайнерськими рішеннями.

Тканинні натяжні стелі Descor

Популярність натяжних стель Descor пояснюється тим, що вони створюються з допомогою матеріалів тільки найкращої якості. Тканинне полотно обробляється спеціальним просоченням, що абсолютно не шкідливою для здоров'я. Фарби, які використовуються на таких стелях, виготовлені тільки на натуральній основі. Значно спрощується і скорочує час монтажу натяжної стелі Descor, за рахунок застосування теплової гармати, як того вимагають плівкові стелі. Позитивною якістю тканинних полотен є і те, що вони можуть переносити перепади температур, їх можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях взимку. Вони не вигорають під сонячними променями, з часом не провисають і при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Їх можна сміливо встановлювати в абсолютно різних приміщеннях, як міських квартирах, заміських будинках і у власному басейні.

Тканинні натяжні стелі Descor: трохи цікавої інформаціїВ ролі недоліків даних конструкцій може виступати висока вартість, в порівнянні з плівковими натяжними стелями. Не всі покупці можуть дозволити собі подібні натяжні стелі. Якщо плівкові полотна мають різного виду сім фактур, то тканинне полотно представлено виключно в одному матовому варіанті. Але відсутність фактур не є великою проблемою, так як на цих полотнах можна створювати фотодрук. Істотним недоліком тканинного полотна є те, що вони не можуть тривалий час утримувати воду. Спеціальна просочення даних покриттів дозволяє лише на деякий час утримувати її, хоча цього часу буває достатньо усунути неполадки і звільнити покриття від води.

Варіанти тканинних стелі Descor. Традиційні відтінки, це класичні кольори білий, бежевий і чорний, виглядають вони дуже спокійно та строго. Використовуються такі кольори в приміщеннях, де весь інтер'єр створений не помітних світлих тонах. Такі варіанти покриттів підійдуть під основні особливості багатьох стилів в інтер'єрі житлових приміщень, а також в офісних приміщеннях, де інтер'єр створюється не помітних та світлих тонах. Чудово виглядають бежевий і білий колір натяжної стелі, коли він є як би другорядною частиною композиції інтер'єру приміщення. У цьому випадку він зобов'язаний бути витонченим і стильним, але в той же час не сильно привертати до себе увагу.

Кольорових полотен натяжних покриттів фірми Descorне дуже багато. Серед стандартних відтінків можна побачити зелений, світло-бежевий, блакитний, жовтий та сірий колір. До того ж, при бажанні можна створити будь-якого відтінку полотно, в бордовому, синій, кораловий, бірюзовому, помаранчевому тоні. Часто тканинні полотна стають елементами конкретних творчих дизайнерських задумок, в таких випадках та колірні гами визначаються саме стилістичними характеристиками рішень. Так, тканинні полотна в стилі шеббі-шик можуть бути персикові або світло-рожеві, а в стилі поп-арт, бузкові, червоні, смарагдові і т. д.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Полотна з акустичними властивостями, для приміщень прослуховування музики та перегляду фільмів. Покриття з акустичними властивостями відповідають двом основним цілям, створити звукоізоляцію кімнати, щоб зовнішній сторонній шум не вступав до неї. І друга мета, щоб звуки, які виходять із всередині кімнати не проникали далі. Звуки відбиваються з допомогою таких полотен від стелі, і повертаються в кімнату, наповнюючи її.

Фотодрук на поверхні полотна Descor дозволяє зробити його частиною загальної композиції. Малюнків так багато, що вибрати якісь стандартні зображення не має сенсу. Але за спостереження фахівців компанії «Леруа» на стельовому покритті спальні переважають квіткові мотиви. Пейзажі або візерунки розташовуються у вітальні кімнаті, композиції з шоколаду та кави, зображення овочів і фруктів на стелі кухні. Космічні малюнки, герої мультфільмів, композиції з хмар і іграшок переважають в дитячій кімнаті. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.