Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі в дерев'яному будинку: кілька важливих моментів

Встановлюючи натяжні покриття в квартирах киян або великих офісних приміщень, фахівці компанії «Леруа» повідомляють своїх клієнтів, що це не всі варіанти застосування даних покриттів. Дуже часто співробітникам компанії доводиться монтувати натяжні стелі в заміських будинках, у тому числі і дерев'яних. Особливо стильно вони гармонують з дерев'яною обробкою стін, дерев'яними елементами меблів та всілякими аксесуарами. Поєднання абсолютно сучасних покриттів стелі та класичного дерева робить інтер'єр не тільки контрастним, але дуже оригінальним, що в наш час цінується дуже високо.

Натяжні стелі в дерев'яному будинку

Гарне поєднання натяжної стелі з дерев'яними елементами заміського будинку може бути при підборі деяких моментів монтажу.

Особливості установки натяжних стель в дерев'яному будинку.

Перш за все, необхідно підготувати дерев'яну поверхню стелі до монтажу натяжної полотна. Звичайно, якщо стеля гладкий та рівний і тільки стани будинки виглядають як великі дерев'яні колоди, тоді можна встановлювати натяжна стеля, починаючи з установки металевих профілів. Але, якщо поверхня стелі нерівна, викладена з напівкруглих колод, в цьому випадку за допомогою гіпсокартонних листів необхідно вирівняти цю поверхню. Після цього можна монтувати профілі, й натягати на них тканинне або плівкове полотно.

Створювати натяжна стеля можна і між дерев'яними балками. Часто натяжна стеля в дерев'яному будинку поділяється дерев'яними балками на частини та виглядає не як рівне полотно. У цьому варіанті використовуються створені спеціальні комірки на стелі, між якими полотно натягується. Просто шикарно виглядає натяжна стеля, якщо комірки зробити довгастими, прямокутними або навіть трикутними, а не як зазвичай їх роблять, квадратними і симетричними. Колірна гамма натяжної покриття підбирається під загальний відтінок кімнати.

Головним моментом у виборі певного кольору натяжної стелі, як він вдало буде гармоніювати із загальним оформленням кімнати. Часто в дерев'яних будинках використовуються світлі варіанти натяжних стель. Але цілком можна застосовувати не тільки білі, жовті, бежеві, але і бордові, бузкові, навіть коричневі відтінки. Прекрасно зможуть доповнити інтер'єр різних за призначенням кімнат, починаючи від вітальні, спальні і закінчуючи їдальні або кухнею, натяжні стелі всіх варіантів теплих відтінків. Теплі тони натурального дерева прекрасно доповнять ніжно-зелений відтінок натяжної полотна.

Поєднання натяжної стелі в дерев'яному будинку з дизайнерськими стилями. Різні дизайнерські стилі мають свої власні характеристики і особливості. Тому необхідно підібрати такий відтінок натяжної стелі, який би поєднувався не тільки з дерев'яними елементами будинку, але і відповідав би дизайнерського стилю даного приміщення. У дерев'яному будинку найбільш вдало показує кантрі, оформлення в етнічному стилі, хоча сьогодні він виглядає як сучасний.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Оформлення в дерев'яному будинку цього стилю виглядають просто шикарно, по-справжньому створює затишну атмосферу, призначену спеціально для відпочинку. Відтінком натяжної стелі в цьому стилі може бути коричневим або бежевим кольором, непогано буде виглядати кремовий або кавовий. Із загального оформлення такі відтінки не стануть сильно вибиватися, але все ж дадуть можливість ідентифікувати натяжні стелі. Фотодрук на поверхні натяжної стелі в дерев'яному будинку може стати унікальною частиною загального оформлення. Зображення овочів або фруктів часто використовують на світлій поверхні натяжної стелі кухні.

Натяжні стелі в дерев'яному будинку

Фотодрук квітів або рослинного орнаменту на натяжній полотні в кімнаті для відпочинку, в поєднанні зі стилем кантрі, покаже себе дуже добре. Адже саме цей стиль має на увазі використання різних кімнатних рослин. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.