Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Плівка ПВХ для стель та фотодрук на її поверхні

З допомогою спеціального широкоформатного принтера створюється зображення фотодруку на поверхні натяжної стелі плівки ПВХ. Технологія фотодруку дає можливість зробити оформлення високоякісним, яскравим і, що немало важливо, довговічним. У цьому впевнені працівники компанії «Леруа», яка на ринку натяжних стель перебуває вже багато років. На плівці ПВХ можна створити практично будь-яку композицію, будь то звичайні фотографії сімейного альбому або картини відомих художників. В даний час якраз картини серед всіх типів фотодруку стали дуже популярними.

плівка ПВХ

Це пов'язано з тим, що найвищим попитом користуються сучасні дизайнерські стилі, а зображення картин роблять кімнату оригінальною і затишною, так і рівень освіченості господарів, як показують дані малюнки, набагато змінився. Кількість напрямків в образотворчому мистецтві за минулі сторіччя настільки збільшилася, що тепер кожна людина може вибрати саме той малюнок, який імпонує йому найбільше. На деяких з них ми і зупинимося.

Мінімалізм, один з найпоширеніших серед дизайнів стилів, де оформлення інтер'єру не завжди повинно бути помітним і яскравим. У живописі теж є такий же напрямок. Домогтися унікальних результатів можна шляхом поєднання на поверхні натяжної стелі даного зображення з оформленням дизайну приміщення. Іноді використання всього декількох відтінків на стелі, зробить приміщення стильним, а рівень культури людей, які в ній живуть, дуже високим.

натяжні стелі з фотодрукомКубізм, напрям в живописі сформувався на початку двадцятого століття, так, що це не особливо нове, але і старовинним його назвати не можна. Багато варіантів творів цього напряму підкорили не одну світову галерею сучасного мистецтва. У житловому приміщенні створення подібної фотодруку на полотні ПВХ може не обмежуватися декількома відтінками. Елементи кубізму дуже незвично можуть виглядати на натяжній стелі в стилі авангард. У цьому варіанті, особливо на глянцевому поверхні комбінуються насичені відтінки, гострі геометричні форми, які абсолютно на перший погляд не підходять один до одного. Він часто наповнюється різноманітними фігурами і формами, створюючи, як і стиль, свого роду власну геометрію.

Стріт-арт в стилі графіті фотодрук зображення на натяжній стелі найбільшим попитом користуються в дизайнерському стилі поп-арт. У даному напрямку можна побачити об'ємні 3d-малюнки, оригінальні сюжети і написи, переплітаються різноманітні фактури поверхонь, де створена фотодрук цих зображень. Таким чином, виходить зовсім нове, привабливе і унікальне оформлення.

Живопис жорстких контурів можна вважати ще більш геометричним напрямком живопису, ніж кубізм. Сюжетних ліній або плавних мазків тут немає. На полотнах художників цього напряму, намальовані прямокутники та квадрати, кола і лінії різної товщини. Картини художника Піт Мондріан, що складаються з фігур і всього декількох відтінків використовуються сучасними дизайнерами практично повсюдно. Справжньою знахідкою буде подібна фотодрук на натяжній стелі в стилі поп-арт.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Информализм напрям сучасних діячів мистецтва, які не обмежують себе ні якими рамками. Їх роботи зроблені більшою мірою спонтанним вираженням власних почуттів, тут немає картинки, яка обмежила б чіткі рамки та канони. Таке зображення фотодруку просто шикарно підходить для творчих натур. Успішно розміщуються подібні натяжні стелі не тільки у вітальні або кухні, але і в їдальні, передпокої, на балконі. Підходить така натяжна стеля й для басейну, не тільки естетично привабливому варіанті, але, не піддаючись, під впливом високої вологості, псування, буде служити довгі роки.

Фотодрук з картинами информалистов непогано гармонує з інтер'єром виставкових центрів сучасного мистецтва або тематичних кафе. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.