Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Тканинні натяжні стелі

Плануючи косметичний ремонт у квартирі, кожному з нас хочеться, щоб все вийшло якісно, швидко, красиво та недорого. Особливо складним питанням є підтриманням порядку стельової поверхні. Якщо стельове покриття пов'язувати зі штукатурними роботами, то це, перш за все, займе кілька днів, коштувати не дешево, але найнеприємніше, через деякий час стельову поверхню доводиться освіжати знову.

тканинні натяжні стелі

Співробітники компанії «Леруа», працюючи в Києві з натяжними стелями, впевнені в тому, що покриваючи стелі тканинними полотнами дасть можливість на довгі роки забути про планових косметичних ремонтах. Всього кілька годин займає монтаж конструкції, до того ж без звичайного ремонтного сміття, а вартість натяжної стелі буде менше традиційної штукатурки. Колірні відтінки тканинного полотна задовольнять всілякі дизайнерські задуми, тим більш, що його можна пофарбувати і на нього можна нанести будь-яке зображення фотодруку. Необхідно знати про всі плюси та мінуси тканинних натяжних стель.

Текстильні натяжні стелі, на відміну від вінілової плівки ПВХ не схильні до перепадів температур. Це дає можливість використовувати тканинне полотно в неопалюваних взимку заміських будинках, у літніх кухнях, на лоджії, балконі, веранді. Матеріал прекрасно виглядає як при – 40С, так і при + 80С. Тканинні натяжні стелі називають ще безшовними, так як максимальна ширина матеріалу перевищує п'ять метрів. Для абсолютної більшості приміщень цього достатньо для встановлення його стелі. Текстильне полотно відрізняється високою міцністю, пошкодити його необережним дотиком гострого предмета або подряпати досить важко на відміну від плівки ПВХ.

тканинні натяжні стелі

Тканинні стелі монтуються без теплової гармати, просто на багетні каркас натягується текстильне полотно. Точні виміри приміщення тут не потрібні, стельове полотно вибирається по ширині приміщення з невеликим запасом. Тканинне полотно виробляється з синтетичних ниток поліестеру і просочується поліуретаном.

Воно абсолютно нешкідливо для людей і навколишнього середовища. Адже з цього матеріалу проводиться більшість зимового одягу. Навіть відразу після установки натяжної тканинної конструкції стороннього запаху не відчувається. Матеріал не займається під впливом високої температури. Водостійкість натяжної стелі забезпечується полімерної пропиткою тканини. Але наші майстри попереджають, що захисний шар тканини при контакті з водою буде діяти не довго. Якщо воду не злити своєчасно, то можуть з'явитися плями, які згодом можна зафарбувати. Захист повністю розпушиться, якщо воду не злити через двоє діб, тоді полотно прийде в повну непридатність.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Тканинне полотно не еластичне і під вагою накопиченої води воно не розтягнеться. Тому в місцях найбільш високу ймовірність затоплення, краще всього встановлювати вінілові натяжні стелі. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.