Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі з підсвічуванням: кілька цікавих питань

Дуже часто в нашу компанію «Леруа» надходять запитання, що стосуються натяжних стель, знаючи, що ця компанія вже давно займається їх установкою. Потенційних клієнтів компанії цікавить усе, що пов'язано з конструкцією натяжних стель. На деякі, часто задавані питання наші фахівці дадуть вичерпні відповіді. І так питання: В житловій кімнаті можна використовувати напівпрозору плівку в дворівневому натяжній стелі з підсвічуванням?

Натяжні стелі з підсвічуванням: кілька цікавих запитань

Відповідь, можна, але все залежить від розміру приміщення. Для невеликих приміщень складні багаторівневі конструкції не підійдуть, але зробити його більш стильним та відповідним дизайнерського напряму інтер'єру варіантів багато.

Можна використовувати абсолютно звичайне, без особливих малюнків натяжний полотно, але хоч невелика підсвічування в ньому обов'язково повинна бути присутня. Адже для будь-якого приміщення створюється штучне освітлення, і кріпляться світильники зазвичай до стелі. Тому, поєднання таких елементів, як підсвічування і натяжна стеля дуже важливо. Для тих приміщень, які без шкоди для людей, можуть вмістити багаторівневі композиції, існує багато просто шикарних варіантів. Без підсвічування залишати таку стелю, звичайно, не можна. Дуже красиво виглядає напівпрозора плівка, що використовується на першому рівні. Плівка може бути виключно білою, або мати кілька відтінків. Світлодіодні стрічки встановлюються за плівкою, тому освітлення, проникаючи крізь це натяжний полотно, дає додаткове освітлення.

Можна зробити підсвічування оригінальним?

Фахівці нашої компанії дуже часто вдаються до оригінальних рішень, щоб житлове приміщення не було схоже на комерційне підприємство або офіс. В одному випадку світлодіодні стрічки розташовуються під напівпрозорою плівкою не рівно, а роблять їх у вигляді змійки, спіралі, смужок, визначених написів або знаходять будь-який інший варіант, який сподобається замовнику. Для багаторівневих конструкцій стельового покриття дуже оригінально підходить підсвічування з різними відтінками по периметру другого або третього рівнів. При цьому світлодіодні стрічки ховаються так, що створюється відчуття йде світла з глибини.

Поєднується натяжна стеля з підсвічуванням і фотодруком на кухні?

В даний час дуже часто створюються різні зображення саме на полотні напівпрозорої плівки. Просто неймовірно красиво виглядають на стелі кухні в поєднанні з підсвічуванням прості геометричні малюнки або рослинні орнаменти. Оригінальним варіантами є напівпрозора плівка з фотодруком блакитного неба з білими хмарами. Зображення сонця, за яким встановлюється підсвічування, створює враження, ніби воно світить прямо зі стелі.

Можна поєднувати люстру та точкове освітлення на натяжній стелі?

У якості підсвічування найчастіше в приміщенні застосовується люстра. Але, на сьогоднішній день це вже не єдине джерело світла. Невеликі круглі лампочки точкового освітлення добре гармонують і просто шикарно себе показують з люстрами різної конфігурації. Подібну підсвічування можна встановити, наприклад, біля однієї стіни кімнати над столом, ліжком або телевізором. Великий оригінальності всьому інтер'єру додасть підсвічування, якщо її розташувати навколо люстри. Варіант, коли точкове освітлення монтується у вигляді спіралі або хвилястої лінії виглядає просто шикарно, особливо в коридорі чи іншому довгому й вузькому приміщенні. Подібні конструкції використовуються і на балконах.

Де найкраще можна використовувати глянсову натяжну стелю з підсвічуванням по периметру?

Конструкція глянцевого полотна зі світлодіодними стрічками, розташованими по периметру, найбільш сильно відбиває освітлення, розсіюючи його по всій кімнаті. Цей дивовижний ефект робить приміщення візуально просторішим і оригінальним. В даний час популярними стали лампочки, що змінюють світ. Залежно від бажання та настрою людей дане освітлення робить приміщення абсолютно різних, особливо якщо стіни і глянсовий натяжна стеля білі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Можна встановлювати натяжна стеля з підсвічуванням у ванній кімнаті?

Якщо ванна за своїм розміром дозволяє встановлювати дворівневі конструкції або використовувати вбудовані лампочки, то надати їй ще більшої оригінальності можна. Але, ванна це приміщення з підвищеною вологістю, і вода може потрапити на стелю. Тому, необхідно максимально ізолювати лампочки від попадання на них води. При створенні освітлення у ванній треба враховувати ці моменти. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.