Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Дворівневі натяжні стелі в Києві

Для багатьох киян проблеми косметичного ремонту стельової поверхні не існує з тих самих пір, як встановили натяжні стелі. Компанія «Леруа», яка займається встановленням натяжних стель в Києві, гарантійний термін яких понад 10 років, вважає, що це сама надійна сучасна стельова технологія. В реальності термін служби натяжної стелі, як показує зарубіжний досвід, може досягати кілька десятків років.

Дворівневі натяжні стелі в Києві

Конструкцію натяжної стелі можна монтувати в будь-якому приміщенні, будь то малогабаритна хрущовка або стандартна квартира з висотою в межах 2,7-2,9 метра. Майстри нашої компанії протягом трьох-чотирьох годин встановлять натяжні стелі, для цього досить на середину кімнати зрушити шафи і дивани. Виходячи зі своїх бажань та фінансових можливостей, будь-який замовник може вибрати матеріал для виготовлення натяжного полотна. Наша компанія співпрацює з європейськими постачальниками стельового полотна, якість якого не викликає сумніву.

Для жителів малогабаритних квартир можна встановити однорівневий стелю, де відстань між поверхнею натяжної стелі та капітальним перекриттям складе не більше трьох сантиметрів. Якщо використовувати вбудовані точкові світильники, відстань буде дещо збільшено, що цілком відповідають габаритам квартир у великопанельних будинках. Оригінальні дворівневі натяжні стелі можна встановити в квартирах, де висота понад 2,7 метра. На сайті компанії «Леруа» є фото із зразками дворівневих натяжних стель. Дворівневі конструкції можна встановити двома способами.

Дворівневі натяжні стеліПри монтажі стелі використовується полотно тільки вінілового або текстильного матеріалу. Тоді стельовий каркас монтують із спеціального монтажного профілю, виконувати таку роботу повинен фахівець високої кваліфікації. В дворівневих конструкціях найчастіше застосовуються різні контрастні полотна, матові і глянсові, світлі та темні, бліді, яскраві кольори, для посилення ефекту. Натяжна стеля дворівневої конструкції, повністю виконаний з плівки чи тканини, для деяких замовників буде трохи дорогуватий. Існує для цього альтернативний варіант, коли зовнішній рівень комбінованої конструкції виготовляють з гіпсокартонних плит. По периметру кімнати ставиться підвісний короб, в якому дуже зручно можна розташувати точкові світильники. Дуже часто в подовжню нішу короби мають світлодіодну стрічку.

Установка комбінованого натяжної дворівневого стелі вирішує проблему при установці підсвічування, приховування блок живлення і електричного проводу від нього до стрічки. Все це електрогосподарство приховано та зручно поміщено в коробі. Дизайн дворівневого натяжної стелі не обмежиться тільки підсвічуванням. Тут широко використовується арт-друк на вініловому або тканинному полотні, що від традиційних фотошпалер відрізняється принципово. Зображення виготовлено на широкоформатному принтері з використанням високоякісних ультрафіолетових або экосольвентных чорнила. Тому картинка на полотні впродовж всього терміну експлуатації натяжної стелі буде без зміни, не вигорає, не втрачає своєї палітри. Натяжні стелі дворівневої конструкції ідеально підходять як для залу, вітальні, кухні. Передати красу сучасної обробки на фото на сайті просто неможливо, її треба побачити на власні очі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

При бажанні, а головне вміння підвісний короб можна встановити самостійно. Потім необхідно запросити технолога компанії для замірів натяжної полотна і змонтувати конструкцію натяжної стелі. Для цього необхідно мати зовсім не складний інструмент, ніж, рівень, дриль і шуруповерт. Для монтажу вінілового полотна гарпунным способом, потрібно газова гармата для прогріву плівки і приміщення.

Не кожна людина може нею користуватися, тому є два вибори, запросити професіонала або використовувати клиновий спосіб монтажу, замість сучасної гарпунною технології. Але перш, ніж прийняти рішення самостійно монтувати натяжний полотно необхідно пам'ятати, що тільки хороший професіонал може правильно встановити натяжна стеля, який буде експлуатуватися не один десяток років. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.