Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як роблять натяжні стелі

Натяжні стелі дуже популярний спосіб обробки базової стелі. Виробництво натяжних стель включає в себе кілька етапів: завмер, викроювання та зварювання (якщо потрібно) полотна безпосередньо на місці виробництва, підготовка багетів для каркаса і його установка, встановлення освітлення, монтаж заглушки.

Давайте розглянемо кожен етап більш детально.

Замір

Як роблять натяжні стелі

Для того, що б встановити натяжна стеля будинку, для початку потрібно викликати майстра, який здійснить вимір Вашого базової стелі. При цьому наш фахівець не тільки зробить необхідні заміри, але і допоможе з вибором фактури, кольору і виробника плівки, а також розповість про матеріал і тип багетах.

Виготовлення натяжного полотна

Хотілося б відразу виділити той факт, що гарпунні полотна значно відрізняються від того, як виготовляють натяжні стелі, які в подальшому встановлюють з допомогою клинового або шпатикового кріплень. В такій ситуації точність вимірів не принципова. З усіх боків полотно викроюється на десять - п'ятнадцять сантиметрів більше, ніж потрібно. Це робиться для того, що б була можливість натягнути полотно і заправити його в каркас, після чого розклинити і обрізати зайве.

У випадку з гарпунними натяжними стелями все зовсім навпаки, тут потрібна точність у вимірі, так як полотно викроюється на десять відсотків менше від потрібного. За рахунок точних даних полотно при установці якісно натягується і ніколи не провисне.

На виробництві з рулону викроюють необхідне полотно по підготовленій лекалом, яке видає комп'ютерна програма на підставі креслення замірника. Це може бути як цілісний шматок плівки, в тому випадку якщо приміщення не великих розмірів або полотно зварене з декількох шматків. При цьому шов виходить тонкий і непомітний, його точна товщина безпосередньо залежить від щільності плівки. Щільність такого полотна тестується на спеціальному обладнанні.

Після цього до полотна приварюється гарпун, який представляє собою жорстку гнучку пластикову стрічку, яка у своєму перерізі виглядає як гачок. Завдяки йому полотно і буде триматися у каркасі. Готовий натяжна стеля упаковується і фахівцями компанії "Леруа" доставляється клієнту.

У тому випадку, якщо Ви вибрали металевий каркас, особливо складний, багаторівневий, криволінійний, багети для нього також нарізають і згинають на виробництві.

Установка каркаса натяжної стелі

Як роблять натяжні стелі

Для початку фахівці визначають рівень установки і фіксації каркаса. Відразу варто визначити найнижчий кут. Завдяки лазерному або водяному рівнем розмітка легко переноситься на інші кути і відбивають лінії на стінах (каркас може прикріплятися і на стелю) з відступом мінімум 35 -40 мм

Установка освітлення

Процес установки освітлення можна розділити на кілька етапів. На першому етапі робиться розмітка проводів і кріплення платформ і стійок світильників. При потребі монтується система вентиляції та пожежогасіння.

Другий етап починається після установки натяжної стелі. Через натяжний полотно промацуються кріпильні платформи і на цих місцях приклеюються пластикові кільця, а за їх внутрішньому діаметру в плівці прорізаються спеціальні отвори, через які власне підключаються і кріпляться світильники.

Установка натяжної стелі

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Фахівці починають розігрівати полотно і встановлювати його. Пам'ятайте, що плівці потрібно невеликий проміжок часу для акліматизації в приміщенні (практично завжди вистачає того часу, за який встановлюють каркас). Однак, тривалий проміжок часу зберігати упаковане полотно також не можна. Термін не повинен перевищувати трьох днів. При цьому на плівку не можна нічого ставити і класти, щоб не утворилися заломи, які можливо не розгладяться після установки.

Для установки натяжної полотна приміщення попередньо прогрівається з теплою гармати до 40 °С, після цього прогрівають плівку (температура від 60 до 80°С). Натяжний полотно на спеціальних підвісках кріплять по кутах, після чого по стрілках заправляють плівку в багет з допомогою спеціальних монтажних лопаток, таким чином, що б гарпун повернувся у своє положення.

Після того як натяжна стеля остигає, воно натягується рівне. По всьому периметру залишається невелика щілина, яку потрібно закрити маскувальною стрічкою або стельовим плінтусом.

Замовити натяжну стелю в Києві Ви зможете у компанії "Леруа". Ми пропонуємо доступні ціни та якісні натяжні стелі.

Купити натяжні стелі в Києві за телефоном: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.