Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Багаторівнева натяжна стеля

Натяжні стелі практично повністю витіснили інші види обробки базової стелі, однак якщо Ви вирішили робити ремонт рекомендуємо використовувати весь потенціал даного ноу-хау і звернути увагу на багаторівневі натяжні стелі.

Натяжна стеля універсальне покриття, яке можна встановлювати в будь-якому приміщенні, не залежно від його площі.

Багаторівневий натяжна стеля

Перед тим як встановлювати багаторівневий натяжна стеля, дотримуватися головного критерію монтажу такої конструкції - високі базові стелі. При цьому зазор між поверхнею декоративного стелі і базовим стелею зводиться до мінімуму.

Переваги багаторівневої стелі

Швидкий монтаж конструкції, при цьому перед установкою натяжної стелі Вам не потрібно виносити всі меблі з кімнати. Після монтажу ніякої пилу і сміття не буде.

В основному від замовлення натяжної стелі до його установки проходить кілька днів. Сам процес установки багаторівневого натяжної стелі займає від декількох годин до декількох днів, все залежить від складності конструкції. При цьому основний час займає підготовка полотен та каркаса до встановлення полотна, в цей же час всі замовник може монтувати нову електропроводку і зрушувати меблі на середину кімнати.

Зовнішній вигляд багаторівневих натяжних стель Ви продумуєте разом з нашими дизайнерами. У нестандартних випадках доводиться залучати інженерів - програмістів, для того що б на моніторі була можливість розглянути вигляд майбутнього багаторівневої стелі в різних ракурсах.

переваги багаторівневої стелі

При цьому не обов'язково обмежуватися не обов'язково обмежуватися каскадом горизонтальних поверхонь та застосовувати в багаторівневої конструкції звичні тривимірні елементи у вигляді хвилі, арки, дюни, конуса. При цьому важливо знати, як буде виглядати стеля при денному освітленні, як і де розташувати світильники.

найпоширенішим матеріалом для виготовлення багаторівневих конструкцій вважається ПВХ - плівка. При цьому з'являється можливість комбінувати різні кольори і фактури, завдяки чому можна домогтися створення оригінального інтер'єру в своїй вітальні, кухні, спальні, розділивши приміщення на зони. Кожна ділянка багаторівневого натяжної стелі, відрізняється кольором та фактурою полотна, можна обладнати і автономною системою освітлення.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

При установці багаторівневого натяжної стелі не варто забувати про підсвічування, так як саме вона дозволяє виглядати полотну більш презентабельно і оригінально. Найчастіше при установці освітлення фахівці застосовують світлодіодну стрічку, яка прокладається по всьому периметру стельової конструкції.

Незважаючи на складність конструкції, багаторівневі натяжні стелі можуть похвалитися своєю надійністю.

ПВХ Плівка, з якої виготовляється полотно розрахована на тривалий період експлуатації. При цьому догляд за багаторівневим стелею не доставляє хлоппот, досить протирати його м'якою вологою тканиною, при потребі, при цьому не використовувати ніяких абразивних речовин, які можуть пошкодити полотно. Змивати плями можна лише мильним розчином або побутовим засобом для миття скла.

Їли сусіди зверху Вас випадково затопили, не переживайте, багаторівнева натяжна стеля не тільки залишиться цілим, але ще й врятує від намокання Вашу квартиру. При цьому ПВХ плівка просто розтягується, перетворюючись в міхур, який може досягти ледь не до підлоги. В аварійній ситуації потрібно перекрити надходження води та вжити заходів для її зливу і просушування стелі.

Як бачите багаторівневі натяжні стелі - практичні і привабливі. При цьому це простір для Вашої фантазії. Замовити натяжну стелю в Києві Ви зможете у компанії "Леруа". Ми пропонуємо доступні ціни та якісні натяжні стелі.

Купити натяжні стелі у Києві за телефоном: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.