Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як роблять натяжні стелі

Для своїх потенційних клієнтів, які бажають встановити натяжні стелі в своїх будинках та квартирах, фахівці компанії Леруа готові детально розповісти про те, як відбувається сам процес цього монтажу. Наша компанія на ринку натяжних стель Києва та області перебуває вже багато років. Виготовлення натяжних стель включає в себе кілька етапів. Насамперед, це завмер стелі, потім відбувається викроювання натяжної полотна, а при необхідності проводиться і його зварювання на виробництві. Паралельно майстри компанії готують багети для каркаса, встановлюють цей каркас, виробляють натяжку полотна, монтують освітлення, вставляють заглушки.

Як роблять натяжні стелі

Завмер натяжної стелі здійснюється майстром по заявці клієнта, при тому, ця послуга безкоштовна. Якщо замовник ще не вибрав фактуру полотна і його забарвлення, то майстер кваліфіковано розповість та порадить обрати для кожної кімнати тип матеріалу, його забарвлення і тип багетів. Враховуючи схеми планованих і існуючих комунікацій, електропроводки, замірів стелі, а також побажання клієнта, фахівець робить креслення майбутньої стелі. Тут вказується, де буде розташований шов, якщо він необхідний. Наші майстри знають, де і як його розташувати, щоб його було не дуже непомітно.

Виробництво натяжної стелі

На підставі креслення замірника комп'ютерна програма видає лекало, на підставі якого з рулону викроюють натяжний полотно. Це відбувається тільки при гарпунному кріпленні стелі. Встановлені натяжні стелі за допомогою клинових або штапікового кріплення, точність вимірів не знадобитися, так як полотно викроюється на 10-15 см більше, з усіх сторін. Потім полотно натягують, заправляючи його в каркас, розклинюють і обрізають зайву. Фахівці компанії Леруа своїм клієнтам найчастіше рекомендують гарпунний метод фіксації плівки. При цьому монтажі плівка ніколи не провисає, вона якісно натягується. Тому точність вимірів тут дуже важлива, адже полотно викроюється на 6-10 % меншим, ніж потрібно. Гарпунний спосіб монтажу натяжної стелі більш довговічний і надійний, при потребі можна багаторазово демонтувати і монтувати натяжний полотно. Викроєне полотно по лекалу може бути цільним шматком або ж зварене, з декількох шматків плівки. Міцність шва, який тонше швейної нитки, тестується на спеціальному обладнанні, і є найміцнішою частиною полотна. Стельове полотно, используемо нашою компанією завозиться з Німеччини і Франції та має європейський знак якості. Ширина вінілової плівки до 320 див. Потім приварюється гарпун, цю жорстку та гнучку пластикову стрічку, яка в перерізі виглядає як гачок. Ось так полотно в каркасі і буде триматися за рахунок гарпуна. Упакований готовий стеля доставляється до клієнта. Для складного, багаторівневого або криволінійного металевого каркаса багети теж нарізають та згинають на виробництві. Після їх збирають, підганяють, а потім, розбираючи, упаковують і у вигляді набору конструктора, доставляють замовнику.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Як роблять натяжні стеліУстановка каркаса включає визначення монтажу і фіксація каркаса. Спочатку майстер визначає найнижчий кут, і за допомогою водяного, а ще краще лазерного рівня, ця розмітка переноситься на інші кути кімнати. На стінах відбиваються лінії, відступивши мінімально на 35-40 мм. Освітлення, монтаж якого проходить у два етапи. Спочатку для світильників робиться розводка проводів, закріплюються платформи та стійки. Системи вентиляції та пожежогасіння встановлюються при необхідності. Все це робиться перед натяжкою плівки. Наступний етап вже відбувається після монтажу натяжної полотна. Кріпильні платформи промацують через плівку і в цих місцях на полотно приклеюють пластикові кільця, за їх внутрішньому діаметру прорізаються отвори в плівці. Кріпляться і підключаються світильники через ці отвори.

Монтаж плівки

Перш за все, необхідно відзначити, що зберігати упаковане полотно більше 3-5 днів не можна. Щоб уникнути заломів, які можуть залишитися після установки, на плівку не можна нічого ставити і класти. Час, за який монтується каркас, цілком достатньо, щоб плівка акліматизувалася в даному приміщенні. Фіксація натяжної полотна починається з прогріву приміщення до 40°С, тепловою гарматою. Потім поступово прогрівається до температури від 60 до 80°С і одночасно розгортається плівка. Кріплять полотно по кутах на підвісах, потім з допомогою спеціальних монтажних лопаток заправляють плівку в багет, по стрілках на плівці, так, щоб повернувся у своє положення гарпун. При охолодженні полотно натягується, і стеля стає дуже рівним. Решту тонку щілину по периметру закривають маскувальною вставкою або декоративним стельовим плінтусом. Він приклеюється до стіни. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.