Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Багаторівнева натяжна стеля у Києві та області

Застаріли фізично та морально стельові покриття у вигляді шпалер, фарбування або побілки підлягають заміні сучасної натяжна стельової конструкцією. У цьому впевнені фахівці компанії Леруа, які займаються стельовими покриттями вже багато років. Своїм потенційним замовникам вони радять використовувати в повній мірі весь сучасний потенціал передовий обробної технології. Адже незалежно від габаритів приміщення, можна встановити натяжна стеля.

Багаторівневий натяжна стеля у Києві та області

Мінімальний зазор між базовим перекриттям та поверхнею натяжної стелі, цього головного критерію можливості монтажу нової конструкції, складає всього три сантиметри. Тому навіть у звичайній міській квартирі є можливість встановити багаторівневий натяжна стеля. Переваги багаторівневого натяжної стелі.

Монтаж конструкції відбувається для замовника швидко та комфортно. Тут немає тієї курній і схожою на будівельний майданчик обстановку, меблі залишається в кімнатах, тільки трохи відсувається від стінок.

Майстри компанії Леруа виробляють монтаж багаторівневих натяжних стель швидко та цивілізовано. В залежності від складності конструкції робота по установці стелі триває від двох годин до одного робочого дня. Якщо вважати весь час, від замовлення до здачі об'єкта під ключ, буде, десь тиждень. Наша компанія буде більшу частину цього часу присвячувати виготовлення полотен для багаторівневого натяжної стелі. Замовнику якщо треба буде, змонтувати нову електропроводку, а перед установкою натяжної конструкції зрушити меблі на середину приміщення. Дизайн багаторівневих натяжних стель не обмежується тільки каскадом горизонтальних поверхонь, тут використовуються конструкції різних тривимірних елементів, у вигляді арки, конуса, хвилі або дюни.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7%на натяжну стелю? Поділіться з друзями сссылкой:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Фахівці компанії підкажуть, де і як розташувати світильники, як виглядатиме вибраний стеля при денному освітленні. Найпопулярнішим полотном для натяжної стелі є вінілова плівка ПВХ. З допомогою різних комбінацій фактури і забарвлення полотна майстра компанії створюють неповторний інтер'єр в приміщенні, розділивши його на функціональні зони.

Всі ділянки багаторівневого натяжної стелі будуть відрізнятися фактурою та кольором полотна, а також і спеціально обладнаній автономною системою освітлення. У конструкції багаторівневих натяжних стель важливим елементом є підсвічування. Використовуючи світлодіодну стрічку, яка може розміщуватися по всій стельової поверхні або по периметру приміщення. Незважаючи на складність конструкції багаторівневі натяжні стелі дуже надійні.

Тканина поліестеру та ПВХ плівка європейського виробництва розраховані на тривалий термін експлуатації при дотриманні правил обслуговування. Натяжний полотно не можна чистити, розчинниками, порошками, абразивними матеріалами і іншими агресивними рідинами. Плівку ПВХ можна легенько мити м'якою серветкою теплою мильною водою. Не загрожує руйнуванням конструкції багаторівневого натяжної стелі і при аварії водопроводу, затопленням.

Багаторівневий натяжна стеля

Вінілова плівка може витримати до 100 літрів води на 1 кв. метр, розтягуючись майже до підлоги, але не порветься. У випадки такої аварійної ситуації, перекривається надходження води, потім вона зливається, а плівкове полотно просушується. Швидко та акуратно це зробить фахівець нашої компанії. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.