Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Плівка ПВХ для натяжних стель в Києві

Для натяжних стель існує два типи стельового полотна, плівкове та тканинне. Великою популярністю серед замовників натяжних стель в компанії Леруа, користується стельове полотно плівки ПВХ. Воно виготовляється з матеріалу полівінілхлориду, дуже еластичне і досить міцне полотно. Вінілова плівка чудово підходить для натяжної стелі. Конструкція натяжної стелі, що складається з полотна, багетів і всіляких додаткових елементів, не займає багато місця, не громіздка, а навпаки, легка та витончена. Полотна плівки ПВХ легко і швидко монтуються і служать до півсотні років, при правильному догляді.

Плівка ПВХ для натяжних стель в Києві

Під дією прямих сонячних променів вони не вигорають, не провисають, а зберігають свій первозданний зовнішній вигляд на багато десятиліть. Фахівці компанії Леруа завжди готові допомогти своїм потенційним клієнтам у виборі підходящої по всім параметрам плівки, звертають увагу на основні її особливості.

ПВХ для натяжних стель в Києвінатяжні плівкові стелі у залежності від товщини плівки, можливістю відображати освітлення, наявністю різних відтінків та зображень ділиться на кілька типів полотна. Коротко про найбільш часто замовляються натяжних стелях.

Матові стелі, це дуже поширені, серед всіх натяжних покриттів. Матова плівка найбільш вдало поєднується з абсолютно різними дизайнерськими стилями та кольоровими гамами в інтер'єрі будь-якого приміщення. Найбільш часто її використовують в офісах, готелях, ресторанах, так як матова плівка вдало вписується в загальний інтер'єр, не вимагає ретельного підбору матеріалів і тонів. У теж час матова стеля може бути як центральним, так і другорядним елементом декору. Не відображаючи освітлення, матові полотна мають дуже багато колірних відтінків.

Застосовуючи на стельової матової поверхні практично будь-який колір, можна поєднувати його з візерунками на стінах, оббивкою м'яких меблів, килимів. Великою популярністю сьогодні користується фотодрук на матовій поверхні, в будь-яких її варіантах. Тут можуть бути складні природні або міські пейзажі, так і варіанти з найбільш простих ліній.

Глянцеві стелі також користуються великим попитом, особливо у киян та жителів Київської області, Борисполя, Броварах, Ірпеня, Вишневого, Бучі і т. д. За допомогою цієї дуже міцною та еластичною плівки фахівці нашої компанії можуть створювати самі дивовижні форми, у вигляді арки, конуса, хвилі, дюни, а то й будь-якого квітки. Своєю особливістю відображати освітлення, глянцеві стелі створюють ефект збільшення простору, особливо це застосовується в невеликих міських приміщеннях. Просто чарівно виглядають вони в поєднанні з різного типу підсвічуванням.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Напівпрозорі стелі, це напівпрозора, не дуже насичена за кольором і досить тонка плівка. Своєю особливістю пропускати освітлення, розташоване на стелі основи, напівпрозора плівка виглядає дуже цікаво. Найчастіше тут використовуються світлодіодні стрічки різного кольору і вигляду. На відміну від матового і глянсового полотна, напівпрозоре має деякі обмеження в кольорах, особливо темних тонів. Адже крізь темно-фіолетову або чорну плівку навряд чи буде проходити достатньо освітлення. Тому поверхні світлих тонів, білого, рожевого, світло-зеленого, світло-блакитного або лимонного кольору використовуються найчастіше. В однорівневому варіанті напівпрозоре полотно використовується дуже рідко. А ось в складних багаторівневих дизайнерських конструкціях її застосовують на одному з рівнів. Така плівка створює просто неймовірне оформлення особливо в поєднанні зі світлодіодними стрічками. Її застосовують в такому варіанті не тільки в житлових приміщеннях, але і офісних. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.