Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Міфи про тканинні натяжні стелі

Встановлюючи натяжні стелі в Києві, Борисполі, Броварах, тобто в Київській області, працівники компанії Леруа часто стикаються з незрозумілими питаннями про натяжні стелі. Виявляється, чим більшої популярності у натяжних стельових покриттях, тим частіше стали з'являтися якісь неправдоподібні міфи та неправдиві висновки. Фахівці нашої компанії намагаються розвіяти всі помилки своїх клієнтів, щодо натяжних стель. Пояснюючи особливості кожного виду натяжної полотна, його достоїнства та недоліки, допомагають у правильному виборі на кожне окреме приміщення. Отже, міфи.

Міфи про тканинних натяжних стелях

1 міф. В квартирі використовувати тканинні полотна небезпечно.

Цей міф з'явився від незнання особливості тканинного полотна. Стельове тканинне полотно виготовляється з ниток поліестеру і обробляється поліуретановим просоченням. Крізь нитки покриття чудово проходить повітря, а ось волога не просочується. Створюється прекрасний мікроклімат, який не тільки не призводить до алергії, але ще й береже людей від неї. Тому тканинні полотна для натяжних стель використовуються не тільки в житлових приміщеннях, але їх рекомендують встановлювати в дитячих установах та навіть лікарнях. На натуральній основі виготовляються і всі фарбувальні елементи, якими покриваються тканинні полотна, так що пари цих фарб нешкідливі. На сьогоднішній день спеціально оброблені ультрафіолетовими променями тканинні покриття застосовують у медичних установах.

2 міф. Не довговічність тканинного покриття.

Міфи про тканинних натяжних стелях

Якщо півстоліття експлуатація тканинних матових натяжних стель вважається не довго, тоді це точно не довговічні покриття. Але при правильному догляді за цими стелями вони можуть прослужити довше. Адже ні перепади температури, вологості вони не бояться. На відміну від плівкового полотна тканинне складно пошкодити механічно, вони не провисають, не вигорають на сонце. Це один з найбільш довговічних стельових матеріалів.

3 міф. Велика складність та тривалість монтажу тканинних натяжних стель.

Професійні майстри компанії Леруа встановлюють будь-які натяжні стелі всього за кілька годин. Для недосвідченого людини монтаж натяжної стелі здасться складним, але для фахівців нашої компанії особливої проблеми тут немає. Якщо коротко, то процес монтажу стельового тканинного покриття включає кріплення багет, натягування на них полотна. Потім кріпиться люстра, і потовк готовий. Якщо створюється багаторівнева конструкція стелі, то часу буде витрачено трохи більше, але схема роботи така ж.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

4 міф. Покриття потрібно нагрівати в процесі монтажу.

Нагрівати при установці натяжної стелі необхідно тільки плівкове полотно, тканинне покриття цього не потребує. Це плівка при нагріванні стає еластичною, розтягується, остигаючи, рівно лягає на стелі. Тканинне полотно відразу ж без підігріву чудово натягується на багети та готове до подальшої експлуатації.

5 міф. Неможливість почистити з'явилося забруднення.

Якщо є на тканинному покритті невеликі цятки їх можна потерти сухою щіткою або феном з теплим повітрям. Діяти треба дуже дбайливо і ніжно, щоб не погіршити ситуацію. Це буде суха чистка. Але якщо позбутися від плям таким способом не вдалося, то можна застосувати й вологе чищення. Для цього використовується звичайна вода, іноді з додаванням нашатирного спирту. А ось застосовувати чистячі порошки, засоби для виведення плям на хімічній основі та інші подібні засоби категорично забороняється. Вони можуть пошкодити фарбу стелі, він буде виглядати ще більш непривабливо. Але при масштабному забруднення жиром або барвниками почистити стельове полотно практично неможливо. Його просто перефарбовують. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.