Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Матеріал натяжних стель

Стельове покриття у вигляді натяжної стелі залежить від конструкції каркаса, чи буде це простий однорівневою або складним багаторівневим стелею. Займаючись вже багато років монтажем натяжних стель в Києві, Борисполі, Броварах, Ірпені, тобто в Київській області, фахівці компанії Леруа готові допомогти у виборі тієї чи іншої форми натяжної стелі. Залежить цей вибір не тільки від бажання клієнта, але і від висоти і призначення самого приміщення. На вибраний каркас монтується його головний елемент, стельове полотно. На сьогоднішній день є два виду стельового матеріалу, полівінілхлоридна плівка та тканинне полотно з ниток поліестеру.

Матеріал натяжних стель

Зробити правильний вибір натяжної полотна, допоможе знання особливості цих полотен, їх переваги і недоліки.

Полівінілхлоридна плівка ПВХ

Вінілова плівка має безліч фактур, які візуально визначають сприйняття поверхні стелі. Найбільш затребуваними фактурами є глянсовий, матовий та глянцевий, які розрізняються за ступенем світловідбивання. Плівка ПВХ має до двохсот різних квітів та відтінків, це найбільший вибір різноманітних забарвлень. Компанія Леруа співпрацює з європейськими виробниками стельового полотна, Німеччиною та Францією. Якість цих полотен не викликає жодного сумніву. Тільки гарантійний строк більше десяти років, а фактично термін експлуатації може перевищувати до півсотні років.

За цей час вінілове стельове полотно візуально не зміниться, так як плівка не схильна до старіння. Вінілове полотно абсолютно водонепроникне, що дає можливість витримати затоплення в багатоповерхових будинках. При кімнатній температурі цей матеріал настільки міцний та еластичний, що витримує навантаження до 100 літрів води на квадратний метр. В плані збереження житла від затоплення сучасна обробна технологія зарекомендувала себе з найкращої сторони. Вода, що надходить зверху, збирається на стельовому полотні, яке розтягується іноді до самої підлоги. Наші майстри попереджають, що в такій ситуації зливати воду необхідно тільки за допомогою звичайного гнучкого шланга через отвір стельового світильника. Ні в якому разі не можна робити отвір в полотні, так як воно відразу ж лопне і відновити його в подальшому не можна. Плівкове полотно по мірі зливу води саме по собі натягується у каркасі стельової конструкції. Потім прогріваючи гарячим повітрям побутового фена можна легко розправити залишкові незначні зморшки полотна. На полотні натяжної стелі не утворюється водяний конденсат, тому і слідів грибка, цвілі або корозії на ньому ніколи не буває.

Вінілова плівка не притягує до своєї поверхні пилу, тому труднощі в обслуговуванні не буває. У житлових приміщеннях, вітальні, спальні підтримувати в чистоті стельову поверхню можна нечастою сухим прибиранням. На плівковому полотні кухні з часом з'явився наліт кіптяви, вологи і жирових випарів можна прибрати водою із звичайним миючим засобом і м'якою губкою. Категорично заборонено використовувати для чищення вінілових полотен абразивні засоби, різні пасти і розчинники. Необхідно уникати контакту та дотримуватися обережності з гострими і ріжучими предметами, щоб випадково не пошкодити плівку.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Єдиним недоліком вінілових натяжних стель є непридатність їх в неопалюваних приміщеннях взимку. Полівінілхлоридна плівка втрачає еластичність при температурі нижче +5 градусів, натягнута на каркасі конструкції руйнується, не витримавши напруги. Тому натяжні плівкові стелі встановлюються тільки в опалювальних приміщень.

Текстильні стелі

Полотно тканинного натяжної стелі виготовлено з ниток поліестеру з просоченням на основі поліуретану. Ця просочення забезпечує водостійкість полотна і при затопленні тканинний стеля може утримувати воду добу. Якщо за цей час не усунути наслідків потопу, не злити воду, то може з'явитися малопомітне пляма, яке доведеться зафарбовувати. Якщо воду не прибрати і через добу, то поліуретанова просочення зовсім розпушиться, вода протече в приміщення, а саме стельове покриття доведеться замінити новим.

Найбільш поширеною фактурою текстильного натяжної стелі є матове полотно. Великим вибором кольорів стельова тканина не відрізняється. Тканинні полотна не бояться перепадів температур, їх встановлюють в неопалюваних приміщеннях взимку. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.