Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як зробити ремонт натяжної стелі?

Натяжні стелі дуже надійні та міцні, проте при неправильному догляді і все може вийти з ладу. Для того що б у Вас не виникало проблем з ремонтом даної стельової обробки, варто вчасно проводити чистку, не намагатися проткнути покриття, відстежувати температурний режим кімнати, не відчувати на ньому хімічні засоби для чищення, при дотриманні всіх правил натяжний полотно прослужить Вам тривалий термін.

Як зробити ремонт натяжної стелі?

Однак у всіх іноді трапляються обставини, наприклад затоплення сусідами зверху, або поломка даху будинку. У даній ситуації дуже важливо усунути виниклі проблеми і при цьому зберегти полотно в цілості й схоронності.

Для того що б уберегти натяжна стеля від пошкоджень, давайте для початку розберемося з чого він складається. Фахівці виділяють кілька типів стелі: тканинні полотна створюються завдяки поліестерової просочення і плівкові полотна, виготовлені з високоякісного еластичного матеріалу - полівінілхлориду.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Так само виділяють різні технології виготовлення натяжних стель. Якщо кімната невеликих розмірів використовують безшовне полотно, в інших же випадках вдаються до застосування шовних полотен. При цьому шви зовсім непомітні.

Для того що б не виникало ніяких проблем з натяжними полотнами, не потрібно їх перегрівати понад 70 градусів. Це не тільки позначиться на зовнішньому вигляді полотен, але і стане причиною розплавлення країв, завдяки яким полотно утримується в натягнутому стані.

Чому натяжна стеля потрібно ремонтувати?

Всі варіанти поломок ми звичайно ж спрогнозувати не зможемо, але ось найпоширеніші розглянемо.

Провисання натяжної стелі або розрив

У тому випадку, якщо спочатку полотно неправильно встановили, то це може призвести до його провисання з плином певного часу. Для того що б вирішити цю проблему, потрібно провести заміну покриття, зробивши його більш професійно та якісно. Розрив натяжної стелі може бути викликаний неякісної зварюванням швів або просто не якісним матеріалом.

Поріз на натяжній стелі

Як зробити ремонт натяжної стелі?

Звичайно ж бувають різні ситуації, тому від порізу полотна ніхто не застрахований. Ремонт у такому випадку здійснюється в залежності від типу стелі. Якщо тканинне полотно, в такому разі його можна зашити або заклеїти. Якщо на тканині невелике ушкодження, зашити отвір капроновими нитками потрібного кольору.

Якщо стався поріз плівкового стелі, то ситуація з його ремонтом інша. Так як плівка дуже еластична і перебуває в напрузі, то абсолютно будь-який поріз відразу ж буде збільшуватися, тому не затягуйте з ремонтними роботами.

Плівкові натяжні стелі найкраще теж заклеювати з допомогою латки, наносячи її зовні або зсередини. Якщо розріз більше трьох-чотирьох сантиметрів, то краще звернутися за допомогою до фахівців.

Протікання комунікацій

Якщо трапилося так, що Ваша натяжна стеля налилася вода і він провис великою краплею до самої підлоги, то варто відразу ж зайнятися ремонтом. Для цього потрібно позбутися від води (акуратно відвернути один з країв полотна та злити воду). Також можна скористатися отворами для точкових світильників. Демонтувати один з них і злити воду не складе труднощів.

Ремонт у такому випадку варто проводити дуже акуратно, так як при невмілому поводженні плівка вислизне з багета та вся вода поллється на підлогу.

Якщо щось трапилося з Вашим натяжною стелею рекомендуємо викликати фахівців, так як самостійний ремонт може погіршити ситуацію і привести до псування натяжної покриття.