Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Дизайн натяжних стель в спальні

В кожному будинку спальня є особливим місцем, так як це кімната для відпочинку, а також розслабляються морально, що не менш важливо. Для того, що б Ваш відпочинок був повноцінним варто подбати про інтер'єр у спальні. Для привабливого оформлення стель дизайнери використовують сучасне покриття - натяжні стелі.

Дизайн натяжних стель в спальні

Виробники натяжних стель постаралися з різноманітністю полотен, тому Ви з легкістю зможете підібрати ідеальний відтінок та фактуру під свій інтер'єр.

На думку психологів не всі кольори сприятливі для спальні, так як саме спальня в будинку повинна бути виконана в спокійних тонах. Тому, не рекомендуємо встановлювати у цьому приміщенні яскраві натяжні стелі, так як вони можуть тільки активувати нервову систему.

Фактури натяжних стель для спальні

натяжні стелі в спальніВідзначимо відразу ж, що тільки тканинні натяжні стелі можуть бути тільки матовими, в той час як плівкові полотна відрізняються тим, що мають декілька фактур, які можна використовувати як поодинці, так і оригінально поєднуючи між собою.

При цьому не існує такої думки, що якісь фактури натяжних стель можуть виглядати менш привабливо на відміну від інших. Всі варіації можуть ставати частиною різних дизайнерських варіацій і рішень. Найбільшою популярністю в сучасному інтер'єрі (футуризм і мінімалізм) користується глянсовий натяжна стеля.

При цьому однотонні натяжні стелі виглядають дуже стильно і вважаються універсальним варіантом під будь-який інтер'єр, однак великою популярністю користуються натяжні стелі з фотодруком.

до Речі, багато наші замовники при установці натяжної стелі в спальні просили саме натяжні стелі з фотодруком. У спальні такі технології використовуються найбільш часто. При цьому не обов'язково створювати величезний природний пейзаж, можливо, обмежитися спокійною, стриманою абстракцією або квітами.

Якщо у Вас світлий інтер'єр, тоді можна використовувати білі сатинові натяжні стелі. Такі полотна мають приємний відблиск.

 

Багаторівневі натяжні стелі в спальні

Не варто дотримуватися стандартів в інтер'єрі. Дуже доречно і привабливо виглядають багаторівневі конструкції. Однак, багаторівневі натяжні стелі в спальні краще всього встановлювати в тому випадку, якщо дозволяє висота базових стель. В кімнатах з низькими стелями такий варіант ще більше "вкраде" простір.

У тому випадку, якщо базові потоки високі, тоді можна надати спальні оригінальності, завдяки багаторівневим полотнам. При бажанні можна поєднувати різні фактури і відтінки плівкових полотен.

Дуже цікавим буде варіант, при якому на першому рівні використовують фотодрук, а другий рівень однотонне покриття. Наприклад, якщо на першому рівні Ви вирішили розмістити великі троянди, то другий рівень може бути рожевий, кремовий, білий.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Трапляються варіанти, коли і на одному, і на другому рівні використовується фотодрук. У такому випадку вона поділяється на основне зображення і другорядне або великий малюнок і доповнюють його візерунки.

Компанія "Леруа" пропонує вам широкий асортимент натяжних стель в Києві за доступними цінами. Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань і допоможуть з вибором стелі.